Zniszczony nowy asfalt na ulicach Padlewskiego i Sierakowskiego

Ktoś zniszczył, wylewając ropopochodną substancję, nowy asfalt na ulicach Sierakowskiego i Padlewskiego w Ostrołęce. Miasto przekaże sprawę organom ścigania.

Remont gruntowny ulic Sierakowskiego i Padlewskiego, na który poprzednie władze miasta pozyskały 3 ml zł dofinansowania, dobiega końca. Warta łącznie ok. 5,5 mln zł inwestycja miała być ostatecznie gotowa do końca października. Ulice zyskały nowe jezdnie, chodniki, ścieżki rowerowe. Wykonano też m.in. oświetlenie drogowe, przebudowano odcinek sieci gazowej, sieć wodociągową i kanalizację deszczową.

Niestety, ktoś rozlał na całej długości drogi – na jednym i drugim pasie – substancję ropopochodną. Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik zapowiedział przekazanie sprawy organom ścigania.

Tymczasem mieszkańcy Ostrołęki poszukują na własną rękę sprawców zniszczeń. Taki apel w związku z tym wydarzeniem pojawił się na Facebooku osiedla Łazek:

Fot. Facebook Łukasz Kulik

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Max

Pierwsza prawie samodzielna inwestycja ekipy Kulika na dwa lata urzędowania i brania pensji i od razu wtopa. Nie facet szczęścia

Tom

A może właśnie ma szczęście: jest temat, można rzucać podejrzenia i dalej się nie przemęczać robotą

adam

projekt przygotował i dotację pozyskał Kotowski,

Yeti

Kaszana nie robił i od razu problemy. Polać Kaszanie!

Pola

No właśnie, czemu składali doniesienia na znanego biznesmena pana prezesa Kaszanę?

SERAFIN

Proszę nie obwiniać o wszystkie złe czyny pana kaszany.

Rafa

Firma, która robiła tę nieszczęsną inwestycje już w Ostrołęce działała . Za kadencji p. Kotowskiego wykonywała kilka inwestycji drogowych ( np. Topolową czy część Padlewskiego do Rumetu). Wtedy wszystko było ok. A teraz takie szopki. Co za czasy, co za władze w ratuszu

Daria

A to nawet ciekawe, bo czytałam wypowiedz pewnego pana o podejrzeniach spiskowych, że przełamano monopol jednej firmy itd. Czyli to zwykle brednie!

Tadek

Za p. Kotowskiego to i muzeum mamy i elektrownia nowa jest i most tymczasowy był.