Znicze i minuta ciszy przed ratuszem po tragicznej śmierci urzędnika

Pracownicy Urzędu Miasta Ostrołęki, w środę 20 marca, wyszli przed ratusz, aby minutą ciszy oddać hołd tragicznie zmarłemu koledze.

To była bardzo przejmująca minuta. Pracownicy Urzędu Miasta i podległych jednostek spotkali się przed ratuszem o godz. 14.00, by zapalić znicze i złożyć kwiaty przed wizerunkiem swojego śp. kolegi.

Franciszek D. pracował w ostrołęckim ratuszu od kilku lat. Wcześniej piastował funkcję zastępcy dyrektora ds. inwestycji w szpitalu w Ostrołęce.

W poniedziałek 18 marca rano wyszedł z ratusza i słuch po nim zaginął. jeszcze tego samego dnia rozpoczęły się poszukiwania 53-letniego ostrołęczanina. Kamery monitoringu zarejestrowały, jak znajdował się w rejonie Narwi. Pomiędzy mostem im. Madalińskiego a portem strażnicy miejscy znaleźli neseser, który, jak się okazało, należał do poszukiwanego.

We wtorek wznowiono poszukiwania. Ich finał był tragiczny: zwłoki mężczyzny znaleziono w Narwi, w okolicach Dzbenina. Ciało wypatrzył z brzegu rzeki jakiś przypadkowy przechodzień, i zawiadomił służby.

Miasto Ostrołęka umieściło na swojej stronie internetowej taki komunikat:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Milka

R.I.P

Edgar

Mam nadzieje ze winni tej tragedii poniosą konsekwencje a do kolegów i koleżanek: skończcie zmowę milczenia w imię Jego pamięci