Znamy nazwisko nowego dyrektora MZOS-TiIT

Już wiemy, kto zostanie dyrektorem Miejskiego Zarządu Obiektów Sportowo-Turystycznych i Infrastruktury Technicznej w Ostrołęce. Zakończył się też nabór na dyrektora miejskiego wydziału gospodarki komunalnej i ochrony środowiska.

Konkurs na dyrektora MZOS-TiIT w Ostrołęce ogłoszono po zwolnieniu poprzedniego szefa tej miejskiej jednostki, Roberta Juchniewicza. Juchniewicz tym samym podzielił los innych zarządzających miejskimi spółkami i jednostkami, którzy odeszli z pracy po zmianie władzy w Ostrołęce i decyzjach Łukasza Kulika.

We wtorek 9 kwietnia poinformowano o rozstrzygnięciu naboru na nowego dyrektora MZOS-TiIT. Został nim Jarosław Napiórkowski.

„Kandydat spełnia wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze. Posiadane wykształcenie i doświadczenie zawodowe oraz zaprezentowana wiedza, uzasadniają wybór ww. osoby na wskazane stanowisko pracy” – czytamy w informacji o wynikach naboru.

Jarosław Napiórkowski mieszka w Biedrzycach, gm. Sypniewo. Był wieloletnim wójtem gminy Sypniewo. W 2018 roku kandydował po raz kolejny na wójta gminy Sypniewo, ale przegrał z Romanem Gisztarowiczem.

Dodajmy, że Jarosław Napiórkowski po raz pierwszy wójtem gminy Sypniewo został w 2002 roku, w wieku zaledwie 27 lat. Był wówczas jednym z najmłodszych wójtów na Mazowszu.

MZOS-TiIT zajmuje się zarządzaniem obiektami sportowo-turystycznymi, prowadzi także hotel przy ul. Witosa (na zdjęciu), a także organizuje wiele imprez sportowych.

Miasto poinformowało także o zakończeniu naboru na stanowisko dyrektora miejskiego wydziału gospodarki komunalnej i ochrony środowiska. Nowym dyrektorem została Bożena Szymańska z Łęgu Starościńskiego.

Przypomnijmy, że wieloletnim dyrektorem tego wydziału była Elżbieta Godlewska, która zdecydowała się na odejście na emeryturę.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Sportowiec

Nie znam człowieka i nie mam powodów mu źle życzyć. Ale chyba wie jak Kulik potraktował dyr. Juchniewicza. Panie Jarosławie, myśli Pan, że warto współpracować z takim prezydentem?

Trzepak

W mieście brak specjalistów czy nikt z kulikami nie chce współpracować ?

Bcdd

Psl

tre

Zobaczymy co pokaże, ale chyba nie zdaje sobie sprawy jak rozległy zakres zadań czeka go do realizacji. Nie wróżę też w dalszej perspektywie sukcesów we współpracy w obecną władzą

gość

a co to za desant? już w Ostrołęce nie ma ludzi do pracy?