Zmiany w Energa Elektrownie Ostrołęka

Do zmian personalnych doszło w zarządzie spółki Energa Elektrownie Ostrołęka. Odwołano jej prezesa i wiceprezesa.

„Rada Nadzorcza spółki Energa Elektrownie Ostrołęka informuje, iż w dniu 24 lipca 2020 roku podjęła uchwały o odwołaniu ze składu Zarządu spółki Pana Leszka Kowalskiego z funkcji Prezesa Zarządu oraz Pana Mariusza Wdowczyka z funkcji Wiceprezesa Zarządu tej spółki” – czytamy w komunikacie spółki odnośnie zmian w składzie jej zarządu.

Energa Elektrownie Ostrołęka SA prowadzi działalność w ramach linii biznesowej wytwarzania. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest produkcja energii elektrycznej i cieplnej.

Energa Elektrownie Ostrołęka SA jest jedyną elektrownią systemową w północno-wschodnim regionie, zapewniającą bezpieczne prowadzenie ruchu Krajowego Systemu Elektroenergetycznego. Praca jej bloków jest niezbędna ze względu na występujące ograniczenia sieciowe w północno-wschodniej części Krajowego Systemu Elektroenergetycznego.

Energię cieplną dostarcza odbiorcom przemysłowym i komunalnym z terenu miasta Ostrołęki. Paliwem podstawowym kotłów energetycznych jest polski węgiel kamienny.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
oko

przyjdą „nowi” lepsi 😉

gość

Tym dadzą wielodziesięciotysięczne odprawy i przeniosą na inną posadkę.
A Polacy głupi zapłacą za to.

Gość.

A na prezesa wsadzą specjalistę wielce oświeconego katechetę.
Idziemy o zakład ?

xcd

Słyszałem ze źródeł zbliżonych do PISiolandu, że imć waszmość katecheta Januszek Kotowski ma być włodarzem w Elektrowni B!!! Prawda to Naczelny kadrowcu w Spółkach Energa w Ostrołęce – pośle RUMIANY???