Zmian w ratuszu ciąg dalszy. Będzie więcej wydziałów

Zmiany organizacyjne w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Nie 24, a 27 teraz wydziałów będzie mieć ratusz. Utworzono nowe wydziały i biura.

Podczas sesji Rady Miasta z 27 sierpnia, kiedy to nie udzielono prezydentowi wotum zaufania, radni zwracali uwagę na ciągłą reorganizację pracy urzędu. Mówili, że niekończące się zmiany nie wpływają dobrze na pracę urzędników, którzy obawiają się o swoją przyszłość. Co ciekawe, zastrzeżenia zgłaszali i radni z opozycji, i z koalicji – z Naszej Ostrołęki.

Minęło kilka dni i prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik podjął decyzję o… zmianach organizacyjnych w Urzędzie Miasta Ostrołęki. Zamiast 24 komórek w ratuszu, teraz będzie ich 27. Powstało na mocy jego zarządzenia kilka nowych wydziałów i biur:

  • wydział obsługi urzędu i mieszkańców,
  • wydział uprawnień komunikacyjnych,
  • biuro planowania i zintegrowanego rozwoju,
  • biuro ewidencji ludności,
  • biuro rady miasta,
  • wydział budownictwa.

Wielkość zatrudnienia w etatach, w poszczególnych wydziałach, referatach i biurach Urzędu Miasta Ostrołęki ogółem wynosi 246,05 etatów.

Dziś informowaliśmy też o innej zmianie w urzędzie (raczej niewynikającej z powyższej reorganizacji w ratuszu). Z pracy zrezygnował kierownik biura prasowego Piotr Potulski.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kiełbasa

Rozp… i to miasto i urząd

Trzy zdania

Reorganizacja po żeby kogo zwolnić tym razem? Kpiny w żywe oczy radnych i mieszkańców. Po tej kadencji rok zajmie przywrócenie do normalnego funkcjonowania urzędu i reanimacja ocalałych urzędników, którzy jeszcze coś potrafią…