Żłobek w Ostrołęce po remoncie. Tak wygląda – zobaczcie zdjęcia

Zakończył się remont Żłobka w Ostrołęce. Inwestycję odebrano we wtorek 29 grudnia.

Powstały sala zabaw – bawialnia z jadalnią, sypialnia dla dzieci, sala doświadczania świata, kuchnia, łazienki dla dzieci i personelu, szatnia. W najbliższym czasie pomieszczenia wzbogacą się o meble i materiały dydaktyczne.

W ten sposób stworzono dodatkowych 25 miejsc dla dzieci. Łącznie do Żłobka w Ostrołęce chodzić będzie mogło 70 osób. Na prace pozyskano dofinansowanie – ponad 1,6 mln zł (ok. 1,34 mln zł z Europejskiego Funduszu Społecznego, ok. 284 tys. zł z programu Maluch Plus).

„Ponadto zatrudniony został personel merytoryczny (opiekunki) i specjalistyczny (woźna) niezbędny do funkcjonowania utworzonych miejsc opieki nad dziećmi do lat 3” – dodaje Urząd Miasta Ostrołęki.

Fot. UM Ostrołęka

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mira

W kadencji p. Kotowskiego wyremontowano całe piętro żłobka, przydały się nowe miejsca dla dzieci. To co teraz też się przyda.

Max

A na EO piszą o inwestycjach Kulika, nawet ulicę Majewskiego, na którą projekt i całą kasę przygotował p. Kotowski przypisują Kulikowi. Koalicja z „Bezpartyjnymi”?

Rafa

Nie czepiaj się , był i wkład Kulika – oddanie roboty Kaszanie przy tej ulicy, mimo że Kaszana nie powinien być dopuszczony do startu w przetargu