Żelazna Rządowa: w wypadku zginął mieszkaniec gminy Baranowo

W czwartek 24 października po godzinie 12 na drodze w miejscowości Żelazna Rządowa, gm. Jednorożec, doszło do śmiertelnego wypadku. Nie żyje 61 letni motorowerzysta, mieszkaniec gm. Baranowo.

Do tragedii doszło na łuku drogi. Czołowo zderzyły się ze sobą motorower marki Romet i tir marki Scania. Poważnych obrażeń ciała doznał 61-letni motorowerzysta, który podczas transportu karetką pogotowia do przasnyskiego szpitala zmarł.

– Badanie stanu trzeźwości kierującego pojazdem ciężarowym 28 letniego mieszkańca Pisza wykazało, że w chwili wypadku był trzeźwy. Pomimo tego od niego została pobrana krew do badań na zawartość środków odurzających – informuje Krzysztof Błaszczak z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

W październiku 2019 roku to już druga osoba, która poniosła śmierć w wyniku wypadku drogowego na drogach powiatu przasnyskiego.  Od początku roku roku na drogach powiatu przasnyskiego zginęło aż 7 osób.   

Apelujemy o jazdę zgodną z przepisami ruchu drogowego i zdrowym rozsądkiem. Przypominamy wszystkim użytkownikom dróg, także pieszym, że bezpieczeństwo na drogach  zależy od nas samych.

Fot. KPP Przasnysz

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Lewejajko

Jak sie zderzyly „czolowo”, to nie jest wypadek! To jest – brak uwagi lub glupota! Ludzie, co wy piszecie?