Zderzenie na parkingu Story Enso. Sprawca odjechał, trwają jego poszukiwania

Widziałeś tą kolizję? Zgłoś się na policję – czytamy na stronie komendy w Ostrołęce. Mowa o zdarzeniu, które miało miejsce 1 października o godzinie 5.10 na parkingu Story Enso, przy bramie towarowej.

Co się tam stało? Kierowca pojazdu ciężarowego cofał. Zrobił to jednak tak niefortunnie, że uderzył w samochód marki Renault razem z naczepą marki LAG. Po wszystkim sprawca odjechał w kierunku al. Wojska Polskiego.

Teraz poszukuje go policja, która prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą coś wiedzieć o tej kolizji. Dzwonić należy pod numer telefonu: 29 790 14 84.

To nie jedyna sprawa, którą zajmują się policjanci, a w której potrzebna jest pomoc mieszkańców miasta. Na komendę powinni zgłosić się świadkowie dwóch innych zdarzeń drogowych:

  • 27 września 2019 r. w godz. 11.30 – 12.15 przy al. Jana Pawła II w Ostrołęce, na parkingu przed sklepem, uszkodzono pojazd marki Mercedes o początkowym numerze rejestracyjnym LU. Sprawca odjechał,
  • 29 września 2019 w godzinach od 3.00 do 4.00 przy ulicy 11 Listopada w Ostrołęce, na parkingu samochodowy kierowca (prawdopodobnie prowadził bordowego forda focusa o początkowych numerach rej. PK) cofał w taki sposób, że uszkodził jaguara o nr. rej. WOS, po czym również odjechał z miejsca.