Zbiórka dla Kacperka spod Ostrołęki. Sprawdźcie jak pomóc

Kacper mieszka w Łątczynie, gm. Troszyn. Ma 10 lat, choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe i padaczkę. Zbierane są pieniądze na jego leczenie.

Kacperek niedowidzi, niedosłyszy, nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Jego rozwój psychomotoryczny jest bardzo opóźniony.

Wymaga ciągłej rehabilitacji, częstych wizyt u lekarzy specjalistów oraz nowego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Rodzice chłopca zwracają się z prośbą:

„Bieżące wydatki takie jak leki, pampersy i rehabilitacja nie pozwalają nam na opłacenie wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne dla Kacpra.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie finansowe.

Wszystkim darczyńcom za każdą okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy.”

Potrzeba 20 tys. zł, zebrano nieco ponad 7 tys. zł. Pieniądze wpłaciło 136 osób. Zbiórka na leczenie chłopca prowadzona jest na POMAGAM.PL.

Jednocześnie trwają też licytacje na FACEBOOKU. Można wylicytować m.in. sukienki, naukę pływania, suknię ślubną czy królika.

najnowszy najstarszy oceniany
vccvcxvcx
Gość
vccvcxvcx

wpłacone. powodzenia Chlopaku!

Iga
Gość
Iga

Smutne, że rodzice Kacperka muszą prosić o pomoc. Niby dobra zmiana, a osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie zdani są sami na siebie i ludzi dobrej woli. Dlaczego pan poseł nie walczy o dobro dzieci niepełnosprawnych? Ponoć jest pro life