Zbiórka dla Kacperka spod Ostrołęki. Sprawdźcie jak pomóc

Kacper mieszka w Łątczynie, gm. Troszyn. Ma 10 lat, choruje na mózgowe porażenie dziecięce czterokończynowe i padaczkę. Zbierane są pieniądze na jego leczenie.

Kacperek niedowidzi, niedosłyszy, nie siedzi samodzielnie, nie chodzi, nie mówi. Jego rozwój psychomotoryczny jest bardzo opóźniony.

Wymaga ciągłej rehabilitacji, częstych wizyt u lekarzy specjalistów oraz nowego sprzętu rehabilitacyjnego i ortopedycznego.

Rodzice chłopca zwracają się z prośbą:

„Bieżące wydatki takie jak leki, pampersy i rehabilitacja nie pozwalają nam na opłacenie wyjazdów na turnusy rehabilitacyjne dla Kacpra.

Dlatego zwracamy się z prośbą do Państwa o wsparcie finansowe.

Wszystkim darczyńcom za każdą okazaną pomoc z góry serdecznie dziękujemy.”

Potrzeba 20 tys. zł, zebrano nieco ponad 7 tys. zł. Pieniądze wpłaciło 136 osób. Zbiórka na leczenie chłopca prowadzona jest na POMAGAM.PL.

Jednocześnie trwają też licytacje na FACEBOOKU. Można wylicytować m.in. sukienki, naukę pływania, suknię ślubną czy królika.

5 1 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
vccvcxvcx

wpłacone. powodzenia Chlopaku!

Iga

Smutne, że rodzice Kacperka muszą prosić o pomoc. Niby dobra zmiana, a osoby niepełnosprawne i ich opiekunowie zdani są sami na siebie i ludzi dobrej woli. Dlaczego pan poseł nie walczy o dobro dzieci niepełnosprawnych? Ponoć jest pro life