Zawodnicy UKS Clan w Warszawie. Wysokie miejsca

18 stycznia zawodnicy UKS Clan uczestniczyli w kontrolnych zawodach organizowanych przez Warszawsko-Mazowiecki Okręgowy Związek Lekkiej Atletyki w warszawskiej Hali Akademii Wychowania Fizycznego.

Zawody licznie zgromadziły zawodników z klubów z całej Polski. Wysokie miejsca zajęli również reprezentanci ostrołęckiego klubu.

Patryk Prusiński w biegu eliminacyjnym na 60 m zajął 2. miejsce w swojej serii, uzyskując czas 7,60 s. Wynikiem tym awansował do finału. W biegu finałowym z czasem 7,75 zajął 5. miejsce.

Natalia Zielińska w biegu na 1000 m z czasem 3:47,50 uplasowała się na 4. pozycji w swojej kategorii wiekowej, a Kacper Piórkowski również na dystansie 1000 m z wynikiem 3:17,31 uplasował się na 9. miejscu w swojej kategorii wiekowej.