Zasnął na ławce. Okradli go z komórki, tytoniu, 100 złotych, kubka i… chleba

Policja otrzymała zgłoszenie o dwóch zdarzeniach na terenie Ostrołęki. Poszukuję ich świadków, aby sprawcy ponieśli karę za swoje zachowanie.

Pierwsze ze zdarzeń miało miejsce w dniu 17 października, w godzinach 12.00-22.00 w Ostrołęce, przy dworcu PKS (od strony ul. Bogusławskiego).

– Nieznany sprawca dokonał kradzieży telefonu komórkowego „dotykowego”, tytoniu, pudełka do papierosów, łańcuszka koloru złotego, chleba, kubka, doładowania do telefonu oraz pieniędzy w kwocie 100 złotych. Kradzieży dokonano w momencie gdy pokrzywdzony spał na ławce – informuje oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Z kolei 19 października o godzinie 1.20 na ul. Stacha Konwy w Ostrołęce kierowca srebrnego audi A8 (o początkowych nr rej. WO61…) tak niefortunnie wyjeżdżał z parkingu przy jednej z restauracji, że uszkodził zaparkowane renault scenic. Najwyraźniej niewiele sobie z tego faktu zrobił, bo po wszystkim odjechał .

Wszystkie osoby, które mają informację na temat tych zdarzeń proszone są o przekazanie ich dyżurnemu ostrołęckich policjantów pod numer telefonu 29 760 14 24.

Fot. Alexas_Fotos/Pixabay

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
amarena

ja bym jeszcze tego menela przekopał nma ławce, chce stowke na danaturat ? obszczaniec

rolnik

Jak zobaczę jeszcze raz tego menela jak spi na ławce to wezme w reklamówke krowie łajno i wysmaruje go nim od stup do głów, i dodatkowo oddam niego publicznie mocz zęby lepiej zapach złapał