Zakażona koronawirusem kobieta robiła zakupy w Kobylinie!

Zakażona koronawirusem mieszkanka powiatu wyszkowskiego razem ze swoim mężem, który objęty jest kwarantanną, robili zakupy w Kobylinie, gm. Goworowo. Zatrzymała ich w drodze do domu policja z Długosiodła. Nie ominą ich pewnie surowe konsekwencje. Osoby, z którymi miała kontakt, objęte będą kwarantanną.

W czwartek 23 kwietnia dyżurny wyszkowskiej policji otrzymał zgłoszenie, że małżeństwo z powiatu wyszkowskiego – kobieta zakażona koronawirusem (objęta izolacją domową) i jej mąż objęty kwarantanną – opuścili miejsce zamieszkania.

O wszystkim poinformowano policję w Długosiodle. Mundurowi napotkali parę jadącą samochodem – zatrzymali ją w powiecie wyszkowskim do kontroli drogowej, a potem nadzorowali jej powrót do domu.

O zdarzeniu powiadomiono sanepid w Wyszkowie, ale też i Komendę Policji w Ostrołęce. Wszystko dlatego, że małżeństwo wybrało się na zakupy do gminy Goworowo. Zakupy zrobili w sklepie w Kobylinie.

Policja w Ostrołęce zajęła się ustalaniem, kto mógł mieć kontakt w sklepie z osobą zakażoną koronawirusem. Najprawdopodobniej z powodu zupełnej nieodpowiedzialności małżeństwa z powiatu wyszkowskiego osoby te będą objęte kwarantanną – miejmy nadzieję, że nie zostały zakażone koronawirusem.

Jakie konsekwencje mogą spotkać małżeństwo? Policja w Wyszkowie prowadzić będzie postępowanie z kodeksu wykroczeń. Swoje postępowanie prowadzić będzie z kolei Policja w Ostrołęce.

Policja w Wyszkowie dziękuje za obywatelskie zgłoszenie dotyczące tego zdarzenia.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Ssssssd

Co za głupi narod

1
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x