„Z taką drużyną to musi się udać” – tak premier Morawiecki sumuje wizytę w Ostrołęce

” 28 czerwca wybór jest tylko jeden – @AndrzejDuda! Dziś z młodą energią odwiedzamy Ostrów Maz., Łomżę, Kolno, Pisz i Ostrołękę. Widać, że jest moc i zaangażowanie w kontynuację Dobrego Czasu dla Polski! #DUDA2020 – z taką drużyną to musi się udać” – tak brzmi wpis premiera Mateusza Morawickiego opublikowany na twitterze.

A tak brzmi post zamieszczony na profilu FB premiera Mateusza Morawieckiego: ” Ostatni punkt na dzisiejszej mapie – Ostrołęka, przywitała mnie mnóstwem uśmiechniętych twarzy. Najmłodsi i seniorzy – wszyscy Państwo pokazaliście, że Polska jest silna Rodziną i tradycyjnymi wartościami. Dopóki będę premierem, a prezydentem Andrzej Duda – zawsze będziemy Was wspierać i harmonijnie współpracować na rzecz Polski i Polaków.”

Premier Morawiecki odwiedził Ostrołękę 13 czerwca. Złożył kwiaty i zapalił znicz przed Pomnikiem Ofiar Terroru Komunistycznego oraz tablicą upamiętniającą wizytę śp. prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Był też czas na pamiątkowe zdjęcia z mieszkańcami Ostrołęki.

Fot. FB Mateusz Morawiecki i twitter.com/MorawieckiM

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Spojrzenie dziewczynki ze zdjęcia bezcenne…
Jakby mówiła:
„czego chciał ? zabierze te śmieci mi sprzed nosa !!!”

Stan

Lecz się gościu

Wero

Fajne zdjęcia! I w ogóle fajnie ze do nas zajechał

Wyborca

W 2018 się udało. W 2020 też się uda. Tak trzymać Ostrołęka.