Z Bursztynową do szkoły

Na początek roku szkolnego Galeria Bursztynowa przygotowała ciekawe atrakcje dla uczniów. Zapraszamy w sobotę 31 sierpnia od 12.00 do 18.00 – pasaż obok sklepu Reporter Young.

Pierwsza atrakcja to MAGICZNE FOTOLUSTRO. Bedzie można wykonać gratis zdjęcie sobie i z przyjaciółmi. Wydruk zdjęć od ręki w różnych konfiguracjach.

Druga atrakcja to konkurs pt. „Zaprojektuj swoją koszulkę do szkoły”. W ramach konkursu wybierzemy 5 najlepszych projektów i wykonamy na ich podstawie koszulki dla zwycięzców. Oprócz tego firma Reporter Young przygotowała dla uczestników wiele ciekawych nagród Szczegóły w załączonym regulaminie.

Regulamin Konkursu „Zaprojektuj swoją koszulkę do szkoły

1. Konkurs polega na zaprojektowaniu przez dzieci koszulki na wzorze -konturach koszulki, który dostarcza organizator. W miarę możliwości projekt koszulki powinien zawierać elementy charakterystyczne dla wzornictwa marki Reporter Young. Konkurs przeznaczony jest w szczególności dla uczniów klas pierwszych.

2. Konkurs odbędzie się na pasażu w Galerii Bursztynowej przed sklepem Reporter Young w dniu 31 sierpnia od godz. 12.00 do 18.00. Dzieci biorące udział w projektowaniu będą pod fachową opieką animatorek i otrzymają wszelkie materiały plastyczne.

3. Przebieg konkursu i nagrody:

  • Za uczestnictwo w konkursie pierwsze 50 osób/dzieci/ otrzyma T-shirt od Reporter Young lub kubek od Galerii Bursztynowej. Nagrody te będą wręczone w dniu trwania konkursu.
  • Za najlepsze 5 prac/projektów uczestnicy otrzymają specjalne nagrody od Reporter Young tj. bon 50 zł+czapka+odblask +plan lekcji. Ponadto na podstawie każdego z 5 projektów będzie wyprodukowana koszulka jako nagroda specjalna dla właściciela/zwycięzcy/. Ww. nagrody zostaną uroczyście wręczone w terminie do 14 września.

4. Nagrody nie można wymieniać na ich równowartość pieniężną.

5. Uczestnicy konkursu i ich opiekunowie prawni wyrażają zgodę na odrębnym formularzu na przetwarzanie danych osobowych do konkursu oraz zgodę na udostępnienie swojego wizerunku na zdjęciach i filmie video, które będą publikowane na stronach Galerii Bursztynowej i Reporter Young oraz w mediach lokalnych.

6. Administratorem danych osobowych jest właściciel Galerii Bursztynowej BTN sp. z o.o. Sp.K. ul. Inwalidów Wojennych 23/3, 07-410 Ostrołęka.