Xavier z Korony Ostrołęka kontra zawodnik Cracovii i piłkarski performer. Kto lepszy? (wideo)

9-letni Xavier Dąbkowski z klubu Korona Ostrołęka zmierzył się z zawodnikiem Carcovii Danielem Pikiem oraz piłkarskim performerem Krzysztofem Golonką. Sprawdźcie, jak mu poszło.

31 sierpnia w Ostrołęce odbędzie się finał imprezy „Pokonaj Mistrza” organizowanej przez Future is Now i Ministerstwo Sportu (na końcu tego artykułu znajdziecie szczegóły odnośnie tego wydarzenia). W ramach promocji wydarzenia na stadionie w Krakowie odbyła się niecodzienna rywalizacja…

Naprzeciw siebie stanęli 9-letni zawodnik Korony Ostrołęka Xavier Dąbkowski, zawodnik Cracovii Daniel Pik i piłkarski performer Krzysztof Golonka.

Sprawdzili się w konkurencjach, które za prawie dwa miesiące zostaną rozegrane w Ostrołęce. Były więc m.in. piłkarska koszykówka, strzały do wielkiej dmuchanej tarczy czy trening na refleks czy żonglerka. Sami zobaczcie na materiale wideo, jak poszło Xavierowi z Korony Ostrołęka:

Pokonaj Mistrza w Ostrołęce

„Pokonaj Mistrza”, a także turniej Kurpie Summer Cup odbędą się na stadionie w Ostrołęce, 31 sierpnia w godz. 11-15. Prowadzić je będzie właśnie Krzysztof Golonka, z którym rywalizował Xavier.

W zapowiedzi imprezy czytamy:

„31 sierpnia w Ostrołęce czekają na Ciebie Gwiazdy Piłkarskie, ponad 20 stanowisk z atrakcjami, nagrody oraz emocje związane z turniejem „Kurpie Summer Cup”, w którym zmierzy się 40 zespołów z roczników 2010 i 2011.

Na potrzeby projektu stworzyliśmy 7 konkurencji, w których rywalizować będą uczestnicy imprezy. Co ważne udział w wydarzeniu jest otwarty dla wszystkich i nie wymaga rejestracji ani żadnych opłat. Wyzwania Piłkarskie zostały tak przygotowane, aby nie sprawiały kłopotów zarówno dzieciom, jak i dorosłym uczestnikom eventu. 31 sierpnia czeka na Ciebie Strefa Wyzwań Piłkarskich, Strefa Nagród oraz Strefa Atrakcji. Każdy zdobyty punkt w strefie wyzwań będzie można wymienić na prezenty – nagradzamy za aktywność!!!”

Więcej szczegółów TUTAJ.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kibic

Brawo dla młodego. Widać że trema była. Fajnie że są ludzie którzy coś robią w tym mieście.