Wzięli udział w Orlen Warsaw Marathon. Liczyła się dobra zabawa

W gronie 2,5 tysiąca biegaczy było 45 zawodników z Ostrołęki. Pojechali oni 13 kwietnia do Warszawy, by wziąć udział w biegach z cyklu ORLEN WARSAW MARATHON.

Byli to uczestnicy zajęć „Lekkoatletyka dla Każdego” wraz z trenerami: Katarzyną Szuster, Bartoszem Witkowskim, Michałem Zawojek i opiekunką Ewą Bartosik. Dzieci w rocznikach 2006 – 2008 i młodsi rywalizowali na dystansie 600 metrów. Z ekipy OKLA najlepiej zaprezentował się Wiktor Laskowski z STO Ostrołęka, który zajął 13. miejsce. Roczniki 2004-2005 rywalizowały na dystansie 800 metrów. Na tym dystansie najlepiej pobiegł Dominik Kowalczyk z SP Troszyn, który wywalczył 10. miejsce.

Dzieci, które brały udział są z ostrołęckich szkół  m. In. Sp nr 1, SP nr 2, SP nr 6, SP nr 10, STO oraz z Troszyna i Chorzel.

Liczyła się dobra zabawa, każdy uczestnik po zakończonym biegu otrzymał pamiątkowy medal i koszulkę. Dzieci wróciły zadowolone i czekają już na kolejne zawody. W maju i czerwcu będziemy uczestniczyć w Czwartkach Lekkoatletycznych w Pułtusku oraz Nestle Cup w Warszawie – mówił trener Bartosz Witkowski.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkaniec

Biegli również inni biegacze z Ostrołęki. Między innymi biegacze z Biegam bo lubię, czy też pan Michał Skowroński. Pobiegli też podopieczni naszego powiatowego mistrza przelajowego Pana Przemysława Dąbrowskiego. Całkiem spory skład. Gratulacje dla wszystkich którzy przebiegli maraton!

kasia

Panie „mieszkańcu” jak pan przytaczasz kto biegł to już trzeba zajrzeć do wyników i napisać konkrety!
Biegli nie tylko z BBLa ale również:
Reebok Run Crew, Starglass Team, Arco Ławy, Morsy Ostrołęka, NastępnyKrok, Stacja Ostrołęka, Szalone Kurpsie, – Ci biegli maraton. Kto biegał dychę nie będę szukała ale jeszcze więcej osób niż maraton :).
Jeśli chcesz mieszkańcu aby napisali redaktorzy o wszystkich to zbierz takie informacje i prześlij do redakcji. Nie narzekaj, że nie piszą o wszystkich, bo redakcje nie zajmują się wyszukiwaniem kto gdzie był.