Wystawa, koncert, siatkówka na trawie…? Kulturalnie od czwartku do niedzieli

27 sierpnia na Placu Bema odbędzie się kolejny ART czwARTek. Tym razem ostrołęczanie posłuchają piosenek Adama Wołosza w koncercie „Czas, czas … goni nas”. Na scenie artyście towarzyszyć będą: wokalistki Aneta Żebrowska i Justyna Mrozek, na  pianinie zagra – Tadeusz Kowalewski
Plac Bema godz. 19.00

Ostatni kulturalny piątek w tym sezonie w Goworowie. 28 sierpnia na placu przy fontannie, godz. 20.00

Polówka 2020 czyli IV edycja turnieju piłki siatkowej na trawie. Tegoroczna impreza integracyjno-sportowa odbędzie się 29 sierpnia w godz. 15.00 – 19.00 na Placu Wiejskim w Aleksandrowie.

V edycję Festiwalu Muzycznego „Ostrołęckie Operalia”. Festiwal rusza w piątek 28 sierpnia na Fortach Bema w Ostrołęce. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc spowodowaną obostrzeniami sanitarnymi, wejście koncert galowy możliwe będzie WYŁĄCZNIE NA PODSTAWIE BEZPŁATNEGO, NUMEROWANEGO BILETU. Bilety można odebrać w holu Muzeum Kultury Kurpiowskiej w Ostrołęce przy placu gen. J. Bema 8. Organizator przygotował dla Uczestników w Obiekcie 400 miejsc siedzących i 100 miejsc w odstępach 2 metrów, zgodnie z wytycznymi, dotyczącymi bezpieczeństwa w związku z wirusem SARSCoV-2 w Polsce.2.

OCK 26 i 27 sierpnia o godz. 11.00 zapraszam najmłodszych do Kina Jantar na Poranki Filmowe. 26 sierpnia na film „TURU. W pogoni za sławą”, a
27 sierpnia na film: „Pettson i Findus. Wielka wyprowadzka”.

W Galerii Ostrołęka do bejrzenia jest wystawa fotografii „BLUR Niezwykła codzienność” , a na Placu Bema = „Pielgrzym” plenerowa wystawa fotografii autorstwa Mariana Zubrzyckiego.