Wyścig z czasem na Krańcowej. Czy ekipy zdążą przed 1 listopada?

Trwa przebudowa parkingów przed cmentarzem przy ul. Krańcowej. Gdzie w Święto Zmarłych będą parkować samochody ostrołęczanie i ich rodziny?

Na początku miasto zapowiadało, że przed 1 listopada remont ulicy Krańcowej będzie już zakończony. Niestety, wiadomo już, że nie uda się wyrobić w tym terminie. Więcej pisaliśmy na ten temat TUTAJ.

Święto Zmarłych już wkrótce, więc z utrudnieniami drogowymi zmagają się ci, którzy chcą uporządkować groby swoich bliskich przed 1 listopada. W dzień święta również trzeba się liczyć ze sporymi problemami.

– Trwają intensywne prace związane z przebudową parkingu przy cmentarzu komunalnym w Ostrołęce – poinformowało miasto na Facebooku. – W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych 3 ekipy wykonujące zadania przy ul. Krańcowej pracują pełną parą, aby na 1-2 listopada udostępnić na tym terenie znaczną część miejsc parkingowych.

Zaangażowani w to zadanie wykonawcy pracują od rana do wieczora, również w soboty, żeby odwiedzający mogli swobodnie dotrzeć do grobów.

Miasto dodaje, że 1 listopada otwarta będzie ulica prowadząca na teren budowy elektrowni – kierowcy będą zostawić swoje samochody wzdłuż tej drogi.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Tom

Kaszana się stara, wie za co, układ kwitnie

Jaki

Kaszana!Kaszana!Kaszana!

Olinary

Kaszanka doi ile wlezie a kto mu stanie na drodze to sami wiecie