Wyścig z czasem na Krańcowej. Czy ekipy zdążą przed 1 listopada?

Trwa przebudowa parkingów przed cmentarzem przy ul. Krańcowej. Gdzie w Święto Zmarłych będą parkować samochody ostrołęczanie i ich rodziny?

Na początku miasto zapowiadało, że przed 1 listopada remont ulicy Krańcowej będzie już zakończony. Niestety, wiadomo już, że nie uda się wyrobić w tym terminie. Więcej pisaliśmy na ten temat TUTAJ.

Święto Zmarłych już wkrótce, więc z utrudnieniami drogowymi zmagają się ci, którzy chcą uporządkować groby swoich bliskich przed 1 listopada. W dzień święta również trzeba się liczyć ze sporymi problemami.

– Trwają intensywne prace związane z przebudową parkingu przy cmentarzu komunalnym w Ostrołęce – poinformowało miasto na Facebooku. – W związku ze zbliżającym się dniem Wszystkich Świętych 3 ekipy wykonujące zadania przy ul. Krańcowej pracują pełną parą, aby na 1-2 listopada udostępnić na tym terenie znaczną część miejsc parkingowych.

Zaangażowani w to zadanie wykonawcy pracują od rana do wieczora, również w soboty, żeby odwiedzający mogli swobodnie dotrzeć do grobów.

Miasto dodaje, że 1 listopada otwarta będzie ulica prowadząca na teren budowy elektrowni – kierowcy będą zostawić swoje samochody wzdłuż tej drogi.

najnowszy najstarszy oceniany
Tom
Gość
Tom

Kaszana się stara, wie za co, układ kwitnie

Jaki
Gość
Jaki

Kaszana!Kaszana!Kaszana!

Olinary
Gość
Olinary

Kaszanka doi ile wlezie a kto mu stanie na drodze to sami wiecie