Wypadek w Szwendrowym Moście. Policja szuka świadków

Policja wystąpiła z apelem do świadków wypadku w Szwendrowym Moście. Doszło do niego w piątek 18 września. Czołowo zderzyły się dwa samochody osobowe, cztery osoby, w tym małe dziecko, zabrano do szpitala.

Kierowca nissana w miejscu, gdzie kończył się zakręt drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z jadącym z naprzeciwka peugeotem. Siła uderzenia była bardzo duża. Peugeotem podróżowało małżeństwo z dzieckiem – 10-miesięczną córeczką. Wszyscy podróżujący peugeotem, a także kierowca nissana trafili do szpitala.

Ponadto w ubraniu tego drugiego znaleziono marihuanę. Pobrano od niego krew na zawartość alkoholu i środków odurzających.

W związku z tym wypadkiem Policja w Ostrołęce wystąpiła z apelem:

– W miniony piątek, tuż po godzinie 11.00, na drodze krajowej nr 53 w miejscowości Szwendrowy Most doszło do czołowego zderzenia samochodów osobowych marki Nissan i Peugeot. Uczestnicy odnieśli poważne obrażenia i trafili do szpitali w Przasnyszu i Ostrołęce – informuje Krzysztof Kolator z Komendy Policji w Ostrołęce.

Ostrołęccy policjanci wyjaśniają, jak doszło do tego wypadku i zwracają się z prośbą o wszelkie istotne informacje na temat jego przebiegu.

– Osoby, które jechały trasą K53 w dniu wypadku, widziały przemieszczającego się nią Nissana czy też Peugeota, a szczególnie kierujący, którzy byli bezpośrednimi świadkami tego wypadku lub posiadają rejestrator wideo w pojeździe i zarejestrowały przemieszczające się pojazdy uczestniczące w wypadku, proszeni są o kontakt telefoniczny z prowadzącym to postępowanie – nr 47 704 15 24 lub sekretariatem wydziału dochodzeniowo-śledczego Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce – nr 47 704 15 20. Dziękujemy za wszelką pomoc w tej sprawie.