Wypadek w Pupkowiźnie. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W Pupkowiźnie, gm. Łyse, miał miejsce groźny wypadek. Jedna osoba potrzebowała pomocy – wezwano karetkę. Poszkodowanego mężczyznę zabrano do szpitala.

Do wypadku doszło w sobotę 27 czerwca przed godz. 14.00, na drodze z Myszyńca do Kolna. Samochód osobowy uderzył w drzewo.

Osobówką podróżowało dwóch mężczyzn – jeden z nich trafił do szpitala. Według naszych ustaleń jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – na pewno ma jednak złamaną rękę. Drugi z mężczyzn nie doznał żadnych obrażeń.

Samochód był na tablicach rejestracyjnych kolneńskich. Do wypadku doszło na zakręcie – prawdopodobnie kierowca pojazdu jechał zbyt szybko, a że wcześniej padał deszcz i nawierzchnia zrobiła się bardzo śliska, to stracił kontrolę nad autem, zjechał na pobocze i uderzył w drzewo.

– Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 28-letni kierujący BMW w miejscowości Pupkowizna na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Był trzeźwy. Pasażer został zabrany do szpitala. Na miejscu trwają jeszcze czynności – dowiedzieliśmy się od Anety Warackiej z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Droga jednak jest przejezdna.