Wypadek w Ostrowi, zginęły dwie osoby. Policja szuka tego mężczyzny

W niedzielę 10 maja w Ostrowi Mazowieckiej doszło do tragicznego wypadku samochodowego. Zginęły w nim dwie osoby. Podejrzewany o jego spowodowanie jest Łukasz Brzózka.

Do zdarzenia doszło około godz. 10.00, na ul. Lubiejewskiej w Ostrowi Mazowieckiej.

Kierowca volkswagena golfa potrącił na przejściu dla pieszych 71-letnią kobietę. Seniorka zginęła na miejscu. Następnie kierowca uderzył w hondę. Hondą kierował 73-letni mężczyzna – zmarł na skutek odniesionych obrażeń.

Volkswagen wjechał jeszcze w zaparkowanego citroena. Osoby będące w citroenie – 44-letnia kobieta i dwoje dzieci w wieku 8 i 13 lat – zabrano do szpitala. 

Policja ustaliła, kto mógł kierować volkswagenem:

„Osoba podejrzewana o jego spowodowanie to Łukasz Brzózka, lat 37, zamieszkały w Ostrowi Mazowieckiej przy ul. 11 Listopada 1/40. Rysopis mężczyzny: wzrost 166-170 cm, oczy ciemne, sylwetka średnia, tatuaże na całym ciele.”

Osoby posiadające informacje o miejscu pobytu mężczyzny proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Ostrowi Mazowieckiej pod nr tel. 29 746 92 00 lub 506 891 104 lub z najbliższą jednostką Policji. Policja zapewnia pełną anonimowość.

Fot. Policja

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
taaa

dobrze że go pokazaliscie, ale znając polskie prawo w tym zakresie, dostanie śmieszną karę. powinien siedzieć długo i sam pracować na to, żeby żreć dostać i kołdrę, a nie odpoczywać za nasze pieniądze