Wypadek w Ostrołęce sprzed kilku miesięcy. Wciąż kilka niewiadomych

Policja w Ostrołęce poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 9 miesięcy temu na ul. Bohaterów Warszawy w Ostrołęce.

– Policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego pod nadzorem prokuratury prowadzą postępowanie dotyczące wypadku drogowego, który miał miejsce 25 października ubiegłego roku około godziny 8 rano w Ostrołęce na ul. Bohaterów Warszawy – informuje Policja w Ostrołęce. – Według wstępnych ustaleń doszło do potrącenia na oznakowanym przejściu dla pieszych 84-letniego rowerzysty przez pojazd marki BMW. Osoby, które mają wiedzę na temat tego wypadku, proszone są o kontakt bezpośrednio z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 29 760 15 28.

Przypomnijmy, że według pierwszych ustaleń mundurowych kierująca bmw 34-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, jadąc zewnętrznym pasem ruchu w kierunku al. Jana Pawła II, potrąciła przejeżdżającego z lewej strony przez przejście dla pieszych 84-letniego rowerzystę. Mężczyzna z obrażeniami głowy został przewieziony do szpitala.