Wypadek w Kadzidle. Zderzenie trzech aut, ranne jedno dziecko

Groźny wypadek w Kadzidle. W środę 23 września na skrzyżowaniu drogi krajowej nr 53 i Piłsudskiego doszło do zdarzenia drogowego, w którym brały udział trzy samochody.

Do wypadku doszło około godz. 18.30.

– 26-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego, jadąc volkswagenem sharanem, nie zastosowała się do znaku STOP, przejeżdżając przez drogę krajową nr 53 w kierunku miejscowości Łyse. Podróżowała z 4 dzieci w wieku od kilku miesięcy do 5 lat – mówi Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

W bok jej samochodu uderzyło jadące krajówką w stronę Myszyńca dostawcze iveco, którym kierował 26-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego.

– Uderzenie wepchnęło sharana w jadące od strony Łysych ul. Piłsudskiego osobowe subaru, którym kierowała 24-letnia mieszkanka naszego powiatu – dodaje Krzysztof Kolator.

Uczestnicy wypadku byli trzeźwi. Obrażeń ciała doznało jedno z dzieci – była mu udzielana pomoc medyczna. Obecnie droga krajowa jest przejezdna. Zablokowany jest jedynie krótki odcinek ul. Piłsudskiego. Trwają jednak czynności służb na miejscu zdarzenia.

Fot. KMP Ostrołęka