Wypadek w gminie Goworowo. Pasażer i kierowca pijani! (zdjęcia)

Groźny wypadek w gminie Goworowo. W okolicach Kobylina dachowało BMW. Podróżujący nim młodzi mężczyźni byli pijani. Żaden nie chce się przyznać do tego, że siedział za kółkiem.

W czwartek 24 grudnia, kilka minut przed godziną 3, dyżurny ostrołęckich policjantów otrzymał zgłoszenie dotyczące wypadku drogowego w okolicy miejscowości Kobylin.

– Z relacji osoby zgłaszającej wynikało, że zdarzenie jest poważne, dlatego natychmiast skierowani w te miejsce zostali policjanci oraz służby ratunkowe – relacjonuje oficer prasowy Policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Jak wynika z ich wstępnych ustaleń, kierujący BMW na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. Ostatecznie auto zatrzymało się w terenie leśnym.

W aucie podróżowało dwóch mieszkańców powiatu ostrołęckiego w wieku 22 i 24 lat. Zabrano ich do szpitala. Młodzi mężczyźni byli nietrzeźwi.

– Młodszy z mężczyzn miał w swoim organizmie ponad półtora promila alkoholu – dodaje Tomasz Żerański.

Żaden z nich nie miał zamiaru jednak się przyznać do kierowania autem. Prosto do szpitala trafią więc do policyjnej celi. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzą policjanci z posterunku policji w Goworowie.

Fot. KMP Ostrołęka