Wypadek w Gaczyskach. Jechał za szybko

W piątek 15 marca po południu doszło do wypadku w Gaczyskach, gm. Baranowo. Policja poinformowała o przyczynach zdarzenia.

Było ok. godz. 16.15, kiedy w Gaczyskach dachował renault clio.

Kierujący renault clio – 43-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego – jadąc drogą powiatową od miejscowości Przasnysz w kierunku Baranowa, na prostym odcinku drogi nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze, zjechał na prawe pobocze i do przydrożnego rowu, gdzie pojazd dachował – informuje Krzysztof Kolator z Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce.

Kierowca był trzeźwy. Jak informuje OSP Baranowo, poszkodowana w wypadku została jedna osoba, którą zabrano do szpitala.

Kolizja w Myszyńcu, zderzenie ze zwierzęciem w Grodzisku

To nie było jedyne zdarzenie drogowe w piątek.

O tej samej godzinie, tyle że w Myszyńcu, doszło do kolizji. Na skrzyżowaniu ulic Reymonta i Stacha Konwy kierowca forda fiesty, 19-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, wjeżdżał na skrzyżowanie. Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z jego lewej strony audi A4, którym jechał 21-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Doszło do zderzenia. Na szczęście nikt nie doznał obrażeń, a kierowcy byli trzeźwi.

Tego samego dnia, ok. dwie godziny później, w Grodzisku (gm. Czerwin) 43-letni ostrołęczanin podróżujący samochodem marki Kia na prostym odcinku drogi uderzył w przebiegające przez jezdnię zwierzę. Kierowca był trzeźwy. Zarówno jemu, jak i jego pasażerom nic się nie stało.