Wypadek na Warszawskiej. Co się stało? (zdjęcia)

Niewiele zostało z samochodu osobowego pod zderzeniu z tirem. Do wypadku doszło w czwartek 10 października na ul. Warszawskiej w Olszewie-Borkach. Jedną osobę zabrano do szpitala.

Pierwsze informacje o poważnym wypadku na ul. Warszawskiej podaliśmy TUTAJ. Wiadomo było, że poszkodowana w nim została jedna osoba. Policja zakończyła czynności na miejscu zdarzenia i poinformowała o okolicznościach wypadku.

Miał on miejsce około 3.00 na drodze krajowej nr 61.

– Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący ciężarowym volvem wraz z naczepą 26-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego, jadąc od Ostrołęki w kierunku Różana, uderzył w tył nieoświetlonego fiata, który częściową stał na jezdni – mówi oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Za kierownicą fiata siedział 88-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy, natomiast od seniora została pobrana krew do badań.

Na miejsce oprócz policji, karetki pogotowia i straży pożarnej przybyli także funkcjonariusze Inspekcji Transportu Drogowego. Teraz dokładnym ustaleniem co się stało zajmują się policjanci z ostrołęckiego wydziału dochodzeniowo-śledczego.