Wypadek na drodze ze Szczytna do Nidzicy. Brał w nim udział senior z Myszyńca

Do groźnego wypadku doszło na drodze ze Szczytna do Nidzicy. Zderzyły się trzy samochody. Jednym z nich kierował starszy mieszkaniec Myszyńca.

Wypadek miał miejsce na trasie Szczytno-Nidzica, w sobotę 14 listopada. Około godz. 14.30 czołowo zderzyły się ze sobą dwa samochody osobowe.

„21-letni kierowca pojazdu marki Audi, jadąc od Jedwabna, na łuku drogi zjechał na przeciwny pas ruchu i uderzył w Audi, którym kierował 75-letni mieszkaniec Myszyńca” – informuje Policja ze Szczytna.

Na tym się nie skończyło. 75-latek stracił kontrolę nad samochodem, wjechał do przydrożnego rowu. Z kolei auto 21-letniego mieszkańca gminy Jedwabno zderzyło się także czołowo z jadącym z naprzeciwka Hyundaiem, którym kierował 33-letni mieszkaniec Poznania. Podróżował on z 32-letnią pasażerką.

75-latek oraz 70-letnia pasażerka Audi nie wymagali leczenia w szpitalu. Inaczej wyglądała sytuacja w przypadku innych uczestników tego wypadku. 21-letni kierowca Audi i 20-letnia pasażerka, mieszanka Szczytna, zostali przetransportowani do szpitala  w Olsztynie. Natomiast kierowca i pasażerka Hyundaia trafili do szpitala w Działdowie.