Wypadek na drodze Kadzidło – Myszyniec. Dwie osoby w szpitalu (zdjęcia)

Wypadek na trasie z Kadzidła do Myszyńca. W środę 26 lutego rano dachował tam samochód osobowy. Dwie osoby potrzebowały pomocy lekarza. Nie ma utrudnień w ruchu drogowym.

Przed godziną 7.00 policja dowiedziała się o wypadku na drodze z Kadzidła do Myszyńca. Zgłaszająca osoba powiedziała, że pomocy potrzebują 2 osoby. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci z Kadzidła, którzy byli najbliżej, oraz funkcjonariusze z ostrołęckiej drogówki.

– Według ich wstępnych ustaleń kierujący suzuki 48-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego po wyjechaniu z zakrętu stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i dachował – informuje oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Zarówno on, jak i jego 3 lata starszy pasażer zostali z obrażeniami ciała zabrani do szpitala. Kierujący autem był trzeźwy.

Na miejscu pracują 2 policyjne patrole, które, m.in. wykonują oględziny zarówno pojazdu, którym poruszali się mężczyźni, jak i oględziny miejsca zdarzenia, szkice oraz zdjęcia. Nie ma jednak utrudnień w ruchu drogowym.