Wypadek na drodze do Warszawy, pod Pułtuskiem. Droga zablokowana, dwie osoby ranne (zdjęcia)

W środę 22 lipca pod Pułtuskiem doszło do wypadku. Droga krajowa nr 61 w miejscu zdarzenia jest zablokowana. W wypadku ucierpiały dwie osoby – do jednej wezwano Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Zdarzenie miało miejsce na drodze krajowej nr 61, w Gzowie. Około godziny 13 zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

– Jak wstępnie ustalili policjanci pracujący na miejscu zdarzania, kierujący chevroletem 29-letni mieszkaniec Warszawy z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z volkswagenem golfem, którym kierował 54-letni obywatel Ukrainy – informuje Milena Kopczyńska z Komendy Policji w Pułtusku.

Kierowcę golfa karetka pogotowia zabrała do szpitala. Kierowcę chevroleta zabrało Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Droga w kierunku Pułtuska i Warszawy jest zablokowana. Policja wyznaczyła objazdy: od strony Warszawy: Dzierżenin – Trzepowo – Pokrzywnica – Kacice – Pułtusk, od strony Pułtuska: Kacice – Pokrzywnica – Trzepowo – Dzierżenin – dojazd do drogi krajowej.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Petrus

Proszę osoby poszkodowane w wypadku lub ich rodziny o kontakt, przekażę istotne informacje w sprawie. Dawid Petrus tel.603560561