Wypadek na DK 53. Za kółkiem kobieta – była kompletnie pijana

Na drodze krajowej nr 53, w Łodziskach, doszło do groźnego wypadku. Kobieta, która do niego doprowadziła, miała prawie 4 promile alkoholu.

Do zdarzenia doszło w środę 29 maja po południu. Do wypadku, który wydarzył się na drodze krajowej nr 53, w Łodziskach, skierowano policjantów z drogówki i służby ratunkowe.

– Kierująca renault, jadąc od Dylewa w kierunku Łodzisk, na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad autem, zjechała na pobocze i wjechała do rowu wypełnionego wodą – informuje oficer prasowy policji w Ostrołęce Tomasz Żerański.

Samochodem kierowała 41-letnia mieszkanka powiatu ostrołęckiego. Alkomat wykazał w jej organizmie ponad 3,7 promila alkoholu! Zabrano ją do szpitala. Policja zatrzymała jej też prawo jazdy i w najbliższym czasie 41-latka będzie odpowiadała za swoje postępowanie przed sądem.

Na szczęście nie zderzyła się z innym autem i nikt w danej chwili nie szedł poboczem. Pamiętajmy, że brak naszej wyobraźni może być przyczyną ludzkich dramatów – dodaje Tomasz Żerański.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
amant_fan_dico_polo

wspaniała kobieta, chyba się zakochałem. tak trzymać i potomków wychowywać w tym trendzie,