Wygrana Troszyna na zakończenie piłkarskiej jesieni

W dobrych nastrojach przerwę zimową w rozgrywkach IV ligi mazowieckiej spędzą piłkarze KS CK Troszyn. Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Truszkowskiego w ostatnim meczu rundy jesiennej, po bardzo dobrym meczu, pokonała na wyjedzie Wkrę Żuromin 3:0.

Gole dla zespołu z naszego powiatu zdobyli Marcin Świderski, Dominik Dzwonkowski oraz Kamil Majkowski.

Dzięki wygranej KS CK Troszyn przeskoczył w tabeli drużynę Żyrardowianki. Troszyn z 20-punktową zdobyczą w 14 meczach (6 wygranych, 2 remisy i 6 porażek) plasują się na 8. miejscu po rundzie jesiennej. Byłoby zapewne znacznie lepiej, gdyby nie kłopoty zdrowotne, które dotknęły Troszynian i uniemożliwiły normalne treningi i grę w optymalnym składzie.

Mecz w Żurominie był ostatnim akcentem piłkarskiej jesieni w wykonaniu KS CK Troszyn, bowiem ich mecz finałowy w ramach okręgowego Pucharu Polski z MKS Przasnysz, ze względu na sytuację pandemiczną, został przełożony na wiosnę przyszłego roku.

Przy okazji warto dodać, że MKS Narew Ostrołęka zajmuje obecnie 2. pozycję w lidze okręgowej i ma jeszcze szansę na awans. Może wiosną skończy się dwuletnia smuta w piłce nożnej naszego miasta.

Fot. KS CK Troszyn

Źródło: 90minut.pl
0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Kazia

Gratuluję drużynie z Troszynie.Tak dalej trzymajcie.

Piłkarz

Zniszczenie Korony było haniebne. Zmiana władzy w mieście nie powinna tak wyglądać