Wybory prezydenckie 2020 wyniki. Kto prezydentem Polski według sondaży?

O godz. 21.00 zakończyła się druga tura wyborów prezydenta Polski 2020. Poznaliśmy sondażowe wyniki wyborów prezydenckich, w których rywalizowali urzędujący prezydent Andrzej Duda i prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski.

W niedzielę 12 lipca odbyła się druga tura wyborów prezydenckich 2020. Weszli do niej prezydent Polski Andrzej Duda oraz kandydat Koalicji Obywatelskiej Rafał Trzaskowski.

O godz. 21.00 zakończyła się cisza wyborcza i poznaliśmy wyniki sondażowe IPSOS wyborów prezydenckich 2020. Według nich wygrał Andrzej Duda. Różnica pomiędzy kandydatami jest jednak tak niewielka, że nie można z całą pewnością wskazać, kto będzie prezydentem Polski.

Wyniki prezydenckie według sondaży

Andrzej Duda – 50,4%

Rafał Trzaskowski – 49,6%

Frekwencja – 68,9%

W nocy podano też wyniki sondaży late poll. Kształtują się one tak:

Andrzej Duda – 51%

Rafał Trzaskowski – 49%

3.5 4 głosów
Ocena artykułu
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Gość

Spokojnie.
Polonia pogoni dudę

krab

o co chodzi

3 kominy

Krab, Gosc nie odpowie, a ja „ponial” o co chodzi po 35 latach w Australii ladujac tu jako emigrant „Solidarnosciowy” lat 80 tych. Wiec, wyniki Poloni 1szej tury w Canberra i Sydney Trzaskowski gora ?! – Duda z tylu, mimo ze nasza grupa Real Patriotow z Solidarnosci to starsi ludzie z trudem brnacy przez rejestracje internetowa, oddali glos na Prawdziwa Polske. Starzy zolnierze Patrioci z 2 Wojny Sw wymarli. Polonia tutaj to Nie emigranci polityczni – to glownie Agenci komuny przemieszani w proporcji 3 / 1 z politycznymi emigrantami Solidarnosci. Duzo jest tu komuchow wyslanych „W nagrode”, z calymi rodzinami… Czytaj więcej »

Vincenty

Brawo Duda

Stan

Pan Prezydent Andrzej Duda wygrał drugą kadencję 🇵🇱. Niech żyje 🇵🇱 Polska 🇵🇱.

Tre

Niech żyje Polska, brawo Prezydent Andrzej Duda

Tadek

Jakie dno