Wybory do Sejmu. Zobacz, kto z Twoich znajomych chce zostać posłem

13 października wybory parlamentarne. Okręg wyborczy numer 18 obejmuje powiaty: garwoliński, łosicki, makowski, miński, ostrołęcki, ostrowski, pułtuski, siedlecki, sokołowski, węgrowski, wyszkowski oraz miasta na prawach powiatu: Ostrołękę i Siedlce. Z „osiemnastki” o mandat poselski ubiega się 12. mieszkańców Ostrołęki i 7. mieszkańców powiatu ostrołęckiego. Zobacz kto startuje i z jakiej listy.

Lista nr 1 – KW Polskie Stronnictwo Ludowe

1SAWICKI Marek WacławSawice-Dwórinżynier rolnictwaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
2BORKOWSKI Krzysztof WawrzyniecBorki Sołdyrolnikczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
3JÓŹWIAK BeataGrabówiecradnyczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
4KOWALCZYK Rafał JózefWąsewowyższy urzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
5STOPA Dariusz ZbigniewStok Lacki-Folwarkpracownik administracji samorządowejczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
6NATKOWSKI Paweł RafałPłockinżynier informatyknie należy do partii politycznej
7KRUPIŃSKI MarianJawory Starewyższy urzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
8JASTRZĘBSKI StanisławWyszkówweterynarzczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
9CHCIAŁOWSKI MarekSulbinyrolnikczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
10BODIO Bartłomiej JarosławRogóźnoprzedsiębiorcaczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
11TARKOWSKA AnnaStare Biernatynauczycielczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
12CZYŻ DorotaOstrołękanauczyciel języka polskiegonie należy do partii politycznej
13KOZERA MariuszBarczącawyższy urzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
14ZEMBROWSKA JustynaSiedlcepracownik administracji samorządowejnie należy do partii politycznej
15SOPEL-SEREJA LidiaŁaskarzewnauczyciel historiinie należy do partii politycznej
16NALEWKA KamilMińsk Mazowieckiwyższy urzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
17ZAWISTOWSKI MarcinMałkinia Górnaspecjalista administracji publicznejnie należy do partii politycznej
18SZURNICKA EwaKadzidłourzędnikczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
19KACZYŃSKA Beata MartaDylewourzędnik samorządowynie należy do partii politycznej
20KANIA KrystianŻelechówinżynier informatyknie należy do partii politycznej
21SAŁATA Magdalena MariaSiedlcepracownik administracji samorządowejnie należy do partii politycznej
22KOŁODZIEJSKI CezaryMaków Mazowieckiprezesczłonek partii politycznej: Polskie Stronnictwo Ludowe
23KELLEHER Hanna BożennaJanówekjęzykoznawcanie należy do partii politycznej
24POSTEK MichałŁochówwyższy urzędnik samorządowynie należy do partii politycznej

Lista nr 2 – KW Prawo i Sprawiedliwość

1TCHÓRZEWSKI Krzysztof JózefSiedlceparlamentarzystaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
2KOWALCZYK HenrykGolądkowoparlamentarzystaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
3CZARTORYSKI ArkadiuszOstrołękanauczycielczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
4ZAGÓRSKI Marek TadeuszWarszawaurzędnik państwowyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
5WARGOCKA Teresa AnnaMińsk Mazowieckisocjologczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
6WOŹNIAK Grzegorz AdamTrąbkiparlamentarzystaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
7SIARKOWSKA Anna MariaSiedlcespecjalista ds. planowania obronnegoczłonek partii politycznej: Partia Republikańska
8GÓRSKI MaciejGórki-Grubakidyrektor operacyjnyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
9SKRZYPEK DorotaWieliszewwyższy urzędnik administracji rządowejnie należy do partii politycznej
10ŻUKOWSKI JerzyTurzynurzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
11PAWELCZYK BartoszOstrołękaradca prawnynie należy do partii politycznej
12GROMADZKI Marek ŁukaszMakarówkarolnikczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
13KURKUS BartłomiejGręzówekonomistaczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
14KUROWSKA Iwona TeresaGarwolinurzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
15PIEŃKOWSKI Bartłomiej TomaszOstrów Mazowieckakierownik ds. sportu i rekreacjiczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
16ROGALSKA BarbaraMaków Mazowieckinauczyciel kształcenia zawodowegoczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
17MAKOWIECKI GrzegorzOstrołękaurzędnik państwowyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
18KASZUBA AnnaSokółkaurzędnik administracji państwowejczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
19ŚNIADACH Anna AgnieszkaKadzidłodoradca rolnynie należy do partii politycznej
20RUNO Ewa GrażynaOchudnodyrektor szkołyczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
21ŻYLUK Zygmunt CzesławWyrozęby-Konatyrolniknie należy do partii politycznej
22HAWRYLUK Urszula MariaKiczki Drugienauczycielczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość
23GAŚ AgnieszkaMałkinia Górnadyrektor szkołynie należy do partii politycznej
24MILEWSKI Daniel GeorgeMińsk Mazowieckiprawnikczłonek partii politycznej: Prawo i Sprawiedliwość

Lista nr 3 – KW Sojusz Lewicy Demokratycznej

1OLKO Dorota ZofiaSiedlcesocjologczłonek partii politycznej: Lewica Razem
2PIASECKA AnnaSiedlceprzedstawiciel medycznynie należy do partii politycznej, popierana przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia
3PARZYCHOWSKA-KURPIEWSKA Maria MagdalenaOstrołękanauczycielkanie należy do partii politycznej
4SKRZYNIARZ Michał AleksanderSulejówekinżynier poligrafiiczłonek partii politycznej: Lewica Razem
5KARDACZ Tomasz RobertŁosicerolniknie należy do partii politycznej, popierany przez partię polityczną: Wiosna Roberta Biedronia
6KUŹNIARSKI Jacek PiotrNowe Iganiesamorządowiecczłonek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
7TRZPIL Izabela AldonaSokołów Podlaskinauczyciel akademickinie należy do partii politycznej
8ZYGMUNT BeataRóżannauczycielkanie należy do partii politycznej
9KOMOR RadosławPrzyjmyinżynier gospodarki przestrzennejczłonek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
10KARWOWSKI MaciejKrzesk-Królowa Niwakierownik magazynuczłonek partii politycznej: Wiosna Roberta Biedronia
11PAWLAK Maria AleksandraWarszawahistoryczkanie należy do partii politycznej
12PRANDOTA Maciej TadeuszWarszawaprzedsiębiorcaczłonek partii politycznej: Sojusz Lewicy Demokratycznej
13GROCHOWSKI KrzysztofWarszawahistorykczłonek partii politycznej: Lewica Razem
14OLEKSY Tomasz SebastianKrakównauczyciel akademickiczłonek partii politycznej: Lewica Razem
15LIS GrzegorzMyszynieckierowca mechaniknie należy do partii politycznej
16KASPAREK Justyna HelenaWarszawaksięgowaczłonek partii politycznej: Lewica Razem
17ADAMCZYK Małgorzata JoannaWarszawatłumaczkaczłonek partii politycznej: Lewica Razem
18CHOJECKI RafałSiedlcekierownik ds. sprzedażyczłonek partii politycznej: Twój Ruch
19WOJTOWICZ Małgorzata OlgaWarszawagospodyniczłonek partii politycznej: Lewica Razem
20GASTOŁ MartaKruszeredaktorkaczłonek partii politycznej: Lewica Razem
21PNIEWSKI Tomasz AndrzejWarszawaspecjalista ds. informatykiczłonek partii politycznej: Lewica Razem
22HASZCZYŃSKA Delfina MariaWarszawastudentkaczłonek partii politycznej: Lewica Razem
23GUZ GrzegorzSiedlceinżynier geotechnikczłonek partii politycznej: Lewica Razem
24KRASUCKI Henryk KrzysztofPułtuskstrażaknie należy do partii politycznej

Lista nr 4 – KW Konfederacja Wolność i Niepodległość

1TOŁWIŃSKI KrzysztofJasienówkarolniknie należy do partii politycznej
2GĄGOL JakubMińsk Mazowieckihandlowiecnie należy do partii politycznej
3PASTOR Dariusz PiotrWarszawapedagogczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
4RADZIKOWSKA EdytaModrzewfizjoterapeutanie należy do partii politycznej
5MULAWA KrzysztofWarszawakontroler finansowyczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
6SKŁADANOWSKI Roman RyszardWyszkówinżynier mechaniknie należy do partii politycznej
7KRUPIŃSKA AnnaSiedlcespecjalista ds. planowania i logistykinie należy do partii politycznej
8DŁUSKA-REDES EwaOlszyc Szlacheckimagister administracjinie należy do partii politycznej
9WIĘCKOWSKI Paweł WojciechWarszawaprzedsiębiorcaczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
10REDUCH IzabelaMińsk Mazowieckiksięgowaczłonek partii politycznej: Korwin
11WIELĄDEK Rafał PiotrWarszawaprogramista aplikacjiczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
12WOŹNIAK MariuszPatoktechnik teleinformatykczłonek partii politycznej: Korwin
13JASIŃSKI MarekPułtuskpolitologczłonek partii politycznej: Ruch Narodowy
14SOCHARSKA HannaPułtusktechnik obróbki skrawaniemnie należy do partii politycznej
15KASJANIUK AdaWyszkówfizjoterapeutanie należy do partii politycznej
16BALA PawełWęgrówinżynier elektryk automatyknie należy do partii politycznej
17USIĄDEK AnnaWarszawaspecjalista bankowościnie należy do partii politycznej
18IGNACIUK GrzegorzSzydłówkaprzedsiębiorcanie należy do partii politycznej
19TOBIASZ MariaGórznostudentkaczłonek partii politycznej: Korwin
20KRASSOWSKI Marcin DanielMłynarzeprawniknie należy do partii politycznej
21BRYK Bartłomiej BeniaminWyszkówspecjalista ds. sprzedażyczłonek partii politycznej: Korwin
22ŻMUDZIŃSKI Jakub AndrzejOstrołękaprzedstawiciel handlowynie należy do partii politycznej
23HARASIM MichałSiedlcetechnik archiwistanie należy do partii politycznej
24JOŃCZYK Beata EdytaWyszkówksięgowanie należy do partii politycznej

Lista numer 5 – KKW Koalicja Obywatelska PO .N IPL Zieloni

1GASIUK-PIHOWICZ KamilaPruszkówadwokatczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
2MROCZEK CzesławTargówkaprawnikczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
3CHABERSKI Krzysztof AndrzejSiedlcenauczycielczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
4POPIELARZ Mariusz PiotrOstrołękawyższy urzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
5GRENDA JarosławWęgrówinżynier mechanikczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
6KAMIŃSKI ZbigniewJasienicanauczycielczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
7CICHOŃ Alicja EmiliaMińsk Mazowieckiurzędnik samorządowyczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
8KALICKI Wiesław AndrzejŻelków-Koloniarolnikczłonek partii politycznej: Nowoczesna
9RYJEWSKI Daniel RafałWarszawaekonomistaczłonek partii politycznej: Partia Zieloni
10ŻOCHOWSKI Dariusz LeonMińsk Mazowieckiwykładowca akademickiczłonek partii politycznej: Wolność i Równość
11DZIADAK RyszardMaków Mazowieckimuzealnikczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
12KOBYLIŃSKI Grzegorz StefanSokołów Podlaskimenedżer sportu i turystykiczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
13SAWICKA BożenaSiedlcedyrektor ośrodka adopcyjnegoczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
14SOBIECH RobertKadzidłoratownik medycznynie należy do partii politycznej
15PRUSACZYK KlaudiaOstrołękastudentnie należy do partii politycznej
16TRUSZKOWSKI Bartosz KamilOstrołękaprawnikczłonek partii politycznej: Nowoczesna
17OBŁUDKA MateuszMaków Mazowieckiuczeńnie należy do partii politycznej
18WNOROWSKA Agnieszka JoannaPułtuskpracownik socjalnyczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
19WÓJCIK Maciej MirosławWyszkównauczycielczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
20JASTRZĘBSKA DorotaSokołów Podlaskinauczycielczłonek partii politycznej: Nowoczesna
21FALKOWSKA KatarzynaOstrołękaspecjalista zaopatrzenia medycznegonie należy do partii politycznej
22KOZIOŁ EmiliaWęgrówarchitekt krajobrazuczłonek partii politycznej: Platforma Obywatelska RP
23KAWKA MartaZielonkaasystent dyrektoranie należy do partii politycznej
24DANILUK Sybilla StanisławaŁosicepołożnanie należy do partii politycznej

Lista numer 7 – KW Akcja Zawiedzionych Emerytów Rencistów

1BEDNARCZYK Adam AdolfWarszawainżynier mechanikczłonek partii politycznej: Organizacja Narodu Polskiego — Liga Polska

2CZAK Arkadiusz KazimierzWarszawamechaniknie należy do partii politycznej
3JAREMKO Janusz AdamWarszawaemerytczłonek partii politycznej: Stronnictwo Pracy
4KILUK Zbigniew MarianWarszawaemerytnie należy do partii politycznej
5STOLARZ Ewa HelenaWarszawatechnik budowlanynie należy do partii politycznej
6SZAŁAŃSKA Katarzyna LidiaWarszawahandlowiecnie należy do partii politycznej
7FIAŁKOWSKA JoannaKuchary-Skotnikirolniknie należy do partii politycznej
8PACHNICKA Daniela FeliksaWarszawaemerytnie należy do partii politycznej
9MACION AnnaCzerwińsk nad Wisłąprzedsiębiorcanie należy do partii politycznej
10PIEKUT Małgorzata MariaStary Boguszynemerytnie należy do partii politycznej
11FABIANOWICZ Robert JanStary Boguszynrolniknie należy do partii politycznej
12TETKOWSKI ArturLegionowopracownik PKPnie należy do partii politycznej
13SMULEWICZ ZbigniewPłockprzedsiębiorcanie należy do partii politycznej
14FABIANOWICZ AndrzejNowy Boguszynemerytnie należy do partii politycznej
15TRYBUŁA Krystyna ElżbietaWarszawaemerytnie należy do partii politycznej
16SZADZIEWSKA Aleksandra TatianaWarszawaksięgarznie należy do partii politycznej
17GALAS GenowefaWarszawaemerytnie należy do partii politycznej
18PIEKARSKA Anna MariaWarszawafryzjernie należy do partii politycznej
19KORWIN Łukasz BogumiłWarszawareżysernie należy do partii politycznej
20WYRZYKOWSKI SebastianWarszawahandlowiecnie należy do partii politycznej

Lista numer 8 – KWW Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy

1CZARNECKI Marek AleksanderŁomiankiadwokatnie należy do partii politycznej
2KOWALCZYK Urszula ElżbietaBachorzahandlowiecnie należy do partii politycznej
3GAJOWNICZEK KrzysztofChlewiskapracownik administracji państwowejnie należy do partii politycznej
4STARZYŃSKI Rafał RadosławGarwolinpracownik naukowynie należy do partii politycznej
5KĘPA Justyna JoannaKobylinnauczycielnie należy do partii politycznej
6LENDA MariuszKadzidłotechnik elektroniknie należy do partii politycznej
7BODZAN AdamKamieńczyktechnik bezpieczeństwa i higieny pracynie należy do partii politycznej
8SZYDŁOWSKA EwaKazimierzówrolniknie należy do partii politycznej
9ROBAK Alfred FranciszekOciętegórniknie należy do partii politycznej
10CZARNOCKI DominikSiedlceratowniknie należy do partii politycznej
11DEPTUŁA UrszulaOstrołękaekonomistanie należy do partii politycznej
12PIÓRKOWSKI KamilKsiężopole-Smolakiprzedsiębiorcanie należy do partii politycznej
13BUJALSKI MirosławKobyłkatechnik elektroniknie należy do partii politycznej
14GÓRSKA MariannaUninpsychoterapeutanie należy do partii politycznej
15MARCHEWKA Grzegorz StanisławKobyłkarzemieślniknie należy do partii politycznej
16PRZEŹDZIECKA MarzenaSeroczynrolniknie należy do partii politycznej
17ZYŚK Jarosław KrzysztofOciętetechnik elektroniknie należy do partii politycznej
18KISIELIŃSKI Dariusz PawełSiedlcemanager sprzedażynie należy do partii politycznej
19WYSMUŁEK EwaOstrołękabankowiecnie należy do partii politycznej
20RYŚ Andrzej PawełSiedlcespecjalista bezpieczeństwa i higieny pracynie należy do partii politycznej
21ROBAK Paulina BeataOciętefryzjernie należy do partii politycznej
22RYTEL SzymonKobyłkabrokernie należy do partii politycznej
23GOŁACKA Małgorzata HalinaŁąckoprawniknie należy do partii politycznej
24NASTAŁA Andrzej ZbigniewGarwolinprzedsiębiorcanie należy do partii politycznej

Źródło: wybory.gov.pl

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
pit

Tylko Prawo i Sprawiedliwość.

gosc x

Strasznie dużo jest tych co poukrywali swoje partie czyżby się wstydzili swoich przekonań.

SMUTNY

lista 2 x 4,,,,wygra Arek

Yh6

Głosuje na Bartosza Pawelczyka. Tylko PiS

4
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x