„Wspieramy Pocztę Polską” – mówi Arkadiusz Czartoryski

Wspieramy Pocztę Polską jako dużą polską firmę. Ludzie chcą, żeby istniała w terenie. Najlepszym tego dowodem jest fakt, że tylko w ostatnich trzech latach Poczta Polska otworzyła 270 nowych placówek – mówi poseł ostrołęckiej ziemi Arkadiusz Czartoryski, inicjator i przewodniczący Parlamentarnego Zespołu ds. Poczty Polskiej w VIII kadencji Sejmu.

Zwieńczeniem dwuletnich działań Parlamentarnego Zespołu ds. Poczty Polskiej w VIII kadencji Sejmu była wystawa uroczyście otworzona 11 września w budynku głównym Sejmu. Nosi ona tytuł: „W hołdzie Rzeczpospolitej, w stulecie niepodległości – Poczta Polska”.

– Wystawa ta jest także podziękowaniem dla Poczty Polskiej za wkład w uświetnienie obchodów stulecia odzyskania Niepodległości Rzeczpospolitej – podkreśla Arkadiusz Czartoryski.

– Poczta Polska jest instytucją bardzo społecznie potrzebną. Jej placówki istnieją w każdym zakątku Polski – dodaje.

Parlamentarny Zespół ds.Poczty Polskiej powstał w kwietniu 2017 roku. W jego skład wchodzi obecnie 14 posłów. Szefem jest Arkadiusz Czartoryski.

Fot. Kancelaria Sejmu Aleksander Zieliński

Fot. Kancelaria Sejmu Aleksander Zieliński
0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
20 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Poczciarz

Panie Pośle , liczymy na Pana dalsze wsparcie, dotychczas Pan nie zawiódł

Max

Akurat PiS wspiera Pocztę. To się da zauważyć

Wyborca PiS

A ja zastanawiam się kto i jak ma mu powiedzieć żeby schował się jak Schetyna bo Ostrołęcki PiS traci przez niego wyborców.

Olo

ostatnio wystartował do europarlamentu i będąc na końcu listy dostał 20 tysięcy głosów. Fakty więc nie potwierdzają tej tezy.

Wyborca PiS

a ile Kuźmiuk? 130 tys? a ile z tych 20 było na terenie Ostrołęki i okolic 10 tys. ? To co porównujesz? nawet okręgi wyborcze są inne.

.........

Czartoryski wygrał w całym powiecie ostrołęckim z Kuźmiukiem i z Bielanem. To łatwo mozna sprawdzić na PKW.

Ania

Poseł Czartoryski Wygrał ze wszystkimi ze wszystkich list w ostatnich wyborach do EP liczny na PKW nie kłamią

Olek
Olek

W mieście przegrał i proszę nie blokować komentarza bo zgłoszę was do Rady Etyki Mediów

John

Co miastu i regionowi pomógł Kuzmiuk a co Czartoryski. Jak pomyślisz, spokojnie zagłosujesz na Czartoryskiego

Olek

bo nie ma na kogo więc o czym mówimy, podobno mieli gryźć trawę a tu spacerek bo kto mu zagrozi?

Wyborca PiS

Miastu tak pomógł, że mieszkańcy mają go dość, czemu nie zaryzykował na Prezydenta tylko Janusza wystawił, dokładnie jak Schetyna Kidawę. Wymiana zdań dotyczy chęci głosowania na pana Czartoryskiego a nie jego zasług. Subiektywnie może odczuwać że zrobił wiele, ale obiektywnie we własnym mieście uzyskać mniej głosów od kogoś z zewnątrz. Porażka i czas na refleksję.

dalibskop@wp.pl

startuje teraz z PiS z Ostrołęki kilka osób zdecydują wyborcy kto przegra kto dostanie się do Sejmu. Zresztą kilka osób startuje też kilka osób z Ostrołęki z innych partii więc do wyboru do koloru

Wyborca PiS

Panie Pośle wystawia pan zające bez znaczenia żeby nie zagrozili Panu, ten pan co 40 głosów zdobył do rady miasta to ma być poważny kandydat z listy partii rządzącej? Zagłosują na pana bo innych nie znają. Puki co to Siedlce mają 4 mandaty a Ostrołęka 1 i takie ustawianie list nie zwiększy naszego udziału. Możesz pan przywieźć Kaczyńskiego i tak to nie poprawi wyniku wyborów-bo ludzie maja pana dość, tak jak Morawiecki nie pomógł w wyborze Kotowskiemu. Chłopie ogarnij się bo idziesz na dno, posłuchaj głosu rozsądku a nie tylko podlizuchów kadzących „ach jaki pan genialny”, „ach jaki pan mądry”,… Czytaj więcej »

Olo

Ciekawa dyskusja a i tak i tak ludzie w Ostrołęce głosowaniu zdecydują., która lista otrzyma najwiecej głosów i który kandydat.

wiosna

och

maraton

zobaczymy

Wyborca PiS

Odszczekam wszystko jeśli z powiatów ostrołęckiego makowskiego przasnyskiego wyszkowskiego lub ostrowskiego ktoś wejdzie z listy PiS poza panem Czartoryskim, Wykupię pierwszą stronę w TO albo TK z przeprosinami dla ACz, chciałbym bardzo wydać te pieniądze, nadzieje płonne.

maraton

Czy ktoś czyta ten portal

jmk

skoro piszą to i pewnie czytają, a są i tacy co tylko czytają, zwykła statystyka i logika.