Wręczenie dyplomów WSSE w Ostrołęce. Pierwsi absolwenci „psychologii przywództwa w praktyce” (zdjęcia)

Instytut Kształcenia Zawodowego WSSE w Gdańsku z siedzibą w Ostrołęce przy Al. Wojska Polskiego w swojej bogatej ofercie ma liczne specjalności studiów podyplomowych na kierunkach pedagogika i zarządzanie, ale również – od niedawna – i na kierunku psychologia. W tym roku pierwsi absolwenci kierunku „psychologia przywództwa w praktyce” odebrali swoje dyplomy na uroczystym spotkaniu wraz z innymi studentami.

Spotkanie odbyło się we wtorek 25 sierpnia w siedzibie Instytutu. Na spotkanie przybyli również zaproszeni goście, wśród nich m.in. Tomasz Jędrzejczak – były sekretarz stanu w kancelarii prezesa Rady Ministrów, wiceminister sportu i turystyki, Anna Gocłowska – aktualnie wiceprezydent miasta Ostrołęki oraz Michał Giers – dyrektor ostrołęckiej delegatury Kuratorium Oświaty w Warszawie. Spotkanie zakończył mini koncert mistrza akordeonu Witolda Krukowskiego.

W roku akademickim 2019/2020 w Ostrołęce odbywały się zajęcia na blisko 20 specjalnościach studiów podyplomowych (drugi semestr odbył się z wiadomych powodów w trybie zdalnym). Studia podyplomowe prowadzone w Ostrołęce przez Wyższą Szkołę Społeczno-Ekonomiczną w Gdańsku ukończyło jak dotąd w Ostrołęce ponad 120 osób. Zdobywali oni wiedzę na blisko 20 specjalnościach.