Wojciech Zarzycki prosi ostrołęckich parlamentarzystów o wsparcie

Przewodniczący Rady Miasta Ostrołęki Wojciech Zarzycki poprosił ostrołęckich parlamentarzystów senatora Roberta Mamątowa i posła Arkadiusza Czartoryskiego o wsparcie miejskich inwestycji. Zaapelował o nich o pomoc podczas sesji Rady Miasta, która odbyła się w piątek 31 lipca.

Słowa przewodniczącego Rady Miasta przytoczono na stronie Urzędu Miasta Ostrołęki:

– Apeluję i proszę ostrołęckich parlamentarzystów: pana Arkadiusza Czartoryskiego i pana Roberta Mamątowa.

Aplikujemy o dwie bardzo ważne inwestycje: przebudowę Goworowskiej i przebudowę ulicy Nadnarwiańskiej. Proszę o to, by zabiegali o Ostrołękę.

Prezydent Ostrołęki Łukasz Kulik na sesji mówił, że w sierpniu rozpoczyna się nabór na dofinansowanie w ramach Funduszu Dróg Samorządowych. Miasto ma zamiar starać się o pieniądze na przebudowę ulic Goworowskiej i Nadnarwiańskiej.

Nie raz o dobrą współpracę z samorządami apelowali i ostrołęccy parlamentarzyści:

– Jeśli jest współpraca, to można naprawdę wiele dobrych rzeczy zrobić dla lokalnej społeczności. Przykładem nasza współpraca z panem starostą, wojewodą obecnym i poprzednim – mówił senator Robert Mamątow podczas podpisania porozumienia w sprawie budowy mostu w Teodorowie, w grudniu 2019 roku.

Mam też uwagę do niektórych władz lokalnych, żeby wzięły ją pod rozwagę: razem możemy wiele zbudować, z kłótni nic nie wynika – dodał.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Psychiatra

Chyba to żart

Olo

Kulik wzgardzi taka pomocą

Gość.

Zarzycki to jedyny samorządowiec.
czartoryjski , mamątow i cała reszta to karierowicze którzy mają Ostrołękę w du#pie

Wojtek

Zarzycki chyba dostal jakis etat od Kulika w MOSiR, czy mnie pamiec myli ? Taki dodatek do pensji nauczyciela i przewodniczacego, zeby mogl wiernie i z czystym sumieniem sluzyc prezydentowi.

Wojtek

Ale jaja. Jak zwalniali wszystkich po kolei i opuliwali na konkurencyjnyn portalu, to o wspolprace nie prosili. A teraz jak trwoga to do Boga. To samo dotyczy radnego Luby w kwestii jego listu do Energii. Schizofrenicy rzadza miastem.

Anna

Wokół tyle zła i moralnej tandety.Jednak Nasi Parlamentarzyści rzetelnie pracują dla dobra lokalnej społeczności, współtworzą- na ile to możliwe- lepszą przyszłość Ostrołęki i Ojczyzny.Doceniajmy ich starania,apelując o wsparcie miejskich inwestycji.Razem można więcej! Oby covid-19 został pokonany.

pytanie

A „TW” od inwestycji pozostaje pan Marek T.?

Henry

Panie Wojtku, koalicja z Kulikiem nic dobrego miastu nie przynosi, wycięliście razem z platfusami i kulikowcami cały klub PiS z komisji, pozwoliliście na chamskie wywalanie ludzi a teraz do Parlamentarzystów apel, a spadaj pan

Rafa

Czy to nie ten sam p. Zarzycki, który przed ll rundà wyborów w Ostrołęce popierał Kulika i walczył z prezydentem z PiS ? Niech Ci parlamentarzyści z SLD pomogą

xxx

A mówili, że ten Pan nadaje się na przewodniczącego Rady a tu takie kwiatki. Najpierw zabrakło miejsca w prezydium Rady dla największego Klubu, później w Komisjach a teraz trwoga bo ja mieszkam w tym okręgu wyborczym i ludzie już mnie może nie wybiorą jak nie zrobię tej ulicy. A te zleconko w strukturach miejskich to mnie prosili bo przecież nie chciałem, przecież wiecie. Tyle to żonka na waciki wydaje. A baleron co chwila na posiedzeniach pokrzykuje a ja nic nie mogę, tylko panie baleronie proszę spokojnie i w kółko to samo. Panie, nie da się siedzieć okrakiem na barykadzie. Ostatnio… Czytaj więcej »

Mniejszosc

Panie Zarzycki najpierw to poproś Pan albo zażądaj współpracy od Prezydenta Kulika. Milczy Pan na temat wyrzucania z pracy uczciwych i doświadczonych pracowników. Milczy Pan na temat tego co robi że spółkami i podległym jednostkami Kulik. A ma Pan czelność apwlowac do ostroleckich parlamentarzysta. Z tego co wiem to parlamentarzyści wielokrotnie próbowali dla dobra miata współpracować z Kulikiem – On delikatnie mówiąc nie chciał. Gdzie Pan był jak Kulik odmówił współpracy w powstaniu hospicjum?

Wyborca

Jak chorągiewka Panie Zarzycki, jak chorągiewka!!!!! 😊😊😊😊😊😊
Idź Pan do Kuliga i jego kumpli , a nie porządnych ludzi Pan wywołujesz do tablicy. Ci Panowie zrobili dla Ostrołęki tyle ile wcześniej wszyscy parlamentarzyści razem wzięci. I zrobią jeszcze więcej bez apeli przechrzt. Apeluj Pan do Kuliga którego popierasz !!!!!

Hihihihi

Wojtku teraz oprosisz o wsparcie, a jak Kulik zwalniał ludzi to jeździłeś z nim na mecze i wszystko było ok.

Hihihihi

Wojtku teraz prosisz o wsparcie, a jak Kulik zwalniał ludzi to jeździłeś z nim na mecze i wszystko było ok.

Karolina

Skrzywdziliście wielu dobrych i niewinnych ludzi. Pozbawiając ich pracy. Często niemających nic wspólnego z polityką. Nie masz Wojtku ani odrobinę honoru. Dajesz przykład uczniom i sportowcom. Wstyd !!!