Wiosenne Czarowanie w Aleksandrowie. Zobaczcie zdjęcia

Szanty, country, a nawet disco polo, czyli wakacyjna muzyka dla każdego na koncercie Wiosenne Czarowanie w Aleksandrowie. Wakacyjna piosenka rozbrzmiewała na placu wiejskim w letni sobotni (27 czerwca) wieczór.

XIV Koncert Projektu Wiosenne Czarowanie za nami. W ten sposób w Aleksandrowie, gm. Lelis, powitano wakacje na Kurpiach. Był druh Robert Próchnicki, który wcześniej w Lelisie prowadził warsztaty, a teraz zaprosił wszystkich do wspólnego śpiewania piosenek (nie tylko harcerskich).

Do Aleksandrowa przyjechali też Jacek Gwiazda, Wojciech Dudkowski, Justyna Niedzwiecka i Maja Zera. Nie zabrakło też atrakcji dla najmłodszych: były dmuchana zjeżdżalnia, kram z zabawkami, kolorowe baloniki i zabawa przy ognisku.

Koncert zorganizowała Fundacja Wspieramy ze Stowarzyszeniem „Projekt Radomir”.

– Tak wielu ludzi sprawiło, że było miło. Pomagali, przygotowali, pośpiewali, przybyli i dobrze się bawili – pisze Robert Niedźwiecki ze stowarzyszenia. Poprzez piosenkę i wytwarzającą się wspólnotę jej przeżywania i współuczestnictwa, jednocześnie promujący ruch harcerski oraz pokazujący łatwość współdziałania różnych organizacji i jednostek w jednym wspólnym celu. To spotkanie pełne radości i dobrej zabawy dla wszystkich, którzy zostali oczarowani piosenką. Dziękuję za wsparcie logistyczne Ani-Mix-Animacje dla dzieci, AgamaTeam i wszystkim ludziom dobrej woli.