Wiceprezydentowi grozi nawet 8 lat pozbawienia wolności

Jest oficjalny komunikat w sprawie śledztwa przeciwko Maciejowi Kleczkowskiemu. Śledczy zarzucają wiceprezydentowi Ostrołęki popełnienie czterech przestępstw zatajenia prawdy w oświadczeniu majątkowym.

W oświadczeniu prasowym wydanym przez Prokuraturę Okręgową w Ostrołęce czytamy:

„Prokuratura Rejonowa w Ostrowi Mazowieckiej prowadzi śledztwo przeciwko Maciejowi K., podejrzanego o popełnienie 4 przestępstw polegających na zatajeniu prawdy w oświadczeniach majątkowych radnego Rady Miasta Ostrołęka oraz wiceprezydenta Miasta Ostrołęka składanych za rok 2017 i 2018.

W toku prowadzonego postępowania zostały wykonane czynności z Maciejem K. Przesłuchany w charakterze podejrzanego nie przyznał się do popełnienia zarzucanych mu czynów i odmówił składania wyjaśnień. Wobec Macieja K. nie stosowano środków zapobiegawczych. Za zarzucane mu przestępstwa grozi kara pozbawienia wolności do 8 lat.”

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Mag

Witaj Maciej, hej, siema. Proponuję przebój na następną transmisję na fejsie „Czarny chleb i czarna kawa, opętani samotnością, myślą swą szukają szczęścia, które zwie się wolnością. „

wesołek

NIE ZNAM I NIE LUBIĘ JAKIEGOŚ TAM ??? ,,,MACIEJA >< CZAS POKAŻE

Bywalec

No to rozsławił nam miasto. A może on, tak jak chiński mandaryn. Nieważne co o tobie mówią, ważne żeby po nazwisku. I co na to M-O. Jakoś dziwnie nabrali wody w usta.

Kjh

Ja pierdziele, ,,super” . Matoły i kryminaliści w ratuszu

Cierpliwości...

Kryminalistą zostaje się po prawomocnym wyroku sądu a nie po anonimowym donosie.

Kjh

Dobrze że kaszanka nie był w ratuszu miłe widziany