Wernisaż wystawy Anny Suchcickiej. „Uwielbiam jej zdjęcia, uwielbiam jej oko” (zdjęcia)

„Natura jest kobietą” – to tytuł wystawy fotografii Anny Suchcickiej w Multimedialnym Centrum Natura. Jej wernisaż odbył się w sobotę 7 marca. Na ścianach Centrum zawisły zdjęcia portretowe kobiet autorstwa ostrołęczanki.

Anna Suchcicka jest członkiem Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, redaktor naczelną naszego portalu terazostroleka.pl i właścicielką firmy Smile. Zawodowo od lat związana jest z dziennikarstwem. W pewnym momencie swojego życia postawiła też na fotografię i to był strzał w dziesiątkę.

Sama autorka zdjęć podczas wernisażu mówiła niewiele. Głos oddała swoim modelkom (a prywatnie koleżankom).

Uwielbiam jej zdjęcia, uwielbiam jej oko, wracam jak bumerang na te sesje – opowiadała Joanna Rogowicz.

– Tak naprawdę zachwyciły mnie Ani zdjęcia przyrody i tak sobie pomyślałam, że jeżeli ona potrafi pokazać tak pięknie zwykły liść, to jak potrafi pokazać człowieka. Wszyscy, którzy mamy dostęp do tych zdjęć, wiemy, że ona pokazuje duszę człowieka – dodała Joanna Rogowicz.

– Aparat fotograficzny w ręku Ani to jest jej serce, to są jej oczy, to jest jej wrażliwość – to z kolei słowa Agnieszki Majewskiej. – Anka ma umiejętność obserwacji i wydobywania rzeczy, na które ja bym nie zwróciła uwagi, nie usłyszałabym, nie zobaczyła, a ona potrafi je tak pokazać i wykadrować, że zachwycają.

Dzisiaj mamy przed sobą piękną kobietę, matkę, wrażliwego człowieka, o pięknej duszy i spostrzegawczych oczach. I wspaniałą koleżankę.

Wernisaż wystawy Anny Suchcickiej – zdjęcia:

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Xddddd

Hahahaahaha jako pierwsza wrzuciła sobie samej zdjęcia do sieci. Kuriozalna osóbka z parciem na szklo. Zdjęcia piękne to fakt. Autopromocja – śmieszna.

Vorpath

Bardzo nieładnie wyśmiewać się z kogoś, kto ma pasję i che pokazać publice efekty swojej pracy, ale najwyraźniej mamy tu do czynienia ze skończonym chamem…

Kobieta że zdjęcia...

… Oj ktoś chyba czuje konkurencję. Skoro byli odbiorcy i tematycznie pasowało do czasu to nie widzę nic złego w auto promocji. Skoro powstały piękne zdjęcia warto podzielić się z innymi. Pani Ania z tego co obserwuję, ciężko pracuje na swoją popularność. Sztuka jest dla ludzi. Miłego dnia życzę 🙂

Amator

Piękne kobiety…na zdjęciach i piękna autorka tych mistrzowskich ujęć;)

Stenia

Super Ania, Super laski

5
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x