Wernisaż na zakończenie VII edycji Akademii Fotografii

Wernisaż wystawy fotografii słuchaczy VII edycji Akademii Fotografii Ostrołęckiego Towarzystwa Fotograficznego, który będzie ukoronowaniem rocznego kursu, odbędzie się 21 lutego o godz. 19.00 w Multimedialnym Centrum Natura w Ostrołęce.

Wernisaż połączony zostanie z wręczeniem dyplomów ukończenia kursu. Akademia Fotografii OTF to całoroczny kurs fotografii dla wszystkich, którzy chcieliby nauczyć się fotografować, lub poszerzyć swoje, już nabyte umiejętności.

Na zajęciach staramy się pokazać, że fotografia może być nie tylko zwykłą pamiątką, ale też formą wyrażenia siebie – mówi prezes OTF, Daniel Ejsymont.

Koniec VII Akademii to znak, że zaczyna się nabór do kolejnej edycji. Będzie on prowadzony do końca lutego. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń, które należy przesyłać drogą mailową na adres: akademia@otf.ostroleka.pl. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu (z wakacyjną przerwą), a zakres przekazywanej wiedzy zależy głównie od posiadanych już umiejętności kursantów. Szczegóły pod nr. tel. 504 213 805.