Walka o ligowe punkty: Narwianie i Jantarki u siebie, Korona na wyjeździe

Piłkarze MZKS Narew 1962 oraz piłkarki Jantaru swoje weekendowe mecze ligowe rozegrają w Ostrołęce. Na wjazdach o ligowe punkty walczyć będą obie drużyny Korony.

W minioną niedzielę dobry start w rozgrywkach A-klasy zanotowali piłkarze MZKS Narew 1962, którzy na wyjedzie pokonali Orła Sypniewo 3:1. Tym razem zadanie wydaje się być znacznie łatwiejsze. W meczu u siebie drużyna trenera Dariusza Narolewskiego zmierzy się ze Świtem Baranowo, który w tym sezonie nie należy do ligowych potentatów. Każdy inny wynik, jak zdecydowana wygrana niebiesko – czerwonych, byłby wielka niespodzianką. Mecz ze Świtem Baranowo rozegrany zostanie w sobotę 30 marca na stadionie przy ulicy Partyzantów, początek o godzinie 14.00

W niedziele 31 marca rozgrywki rundy wiosennej III ligi kobiet zainaugurują piłkarki Jantaru. Mecz ten zapowiada się niezwykle ciekawie. Jantarki, które zajmują drugie miejsce w tabeli, podejmować będą lidera rozgrywek Mazovię Grodzisk Mazowiecki. Emocje w tym spotkaniu wydają się być gwarantowane. Mecz odbędzie się na głównej płycie stadionu przy ulicy Witosa, początek o godzinie 14.00.

Na wyjeździe, tym razem, zagrają piłkarze Korony. Żółto – niebiescy w sobotę 30 marca w meczu o mistrzostwo IV ligi zmierzą się z KS Łomianki. Po ostatniej wygranej, u siebie z Ożarowiankę Ożarów Mazowiecki 4:0, ostrołęczanie mają nadzieję na kolejny dobry mecz i ligowe punkty. Trzeba jednak pamiętać, że zespół z podwarszawskiej miejscowości to solidna ekipa, rzadko przegrywająca na własnym boisku. Mecz na stadionie w Łomiankach rozpocznie się o godzinie 16.00.

Rozgrywki w B-klasie rozpoczną, także w sobotę (30.03), rezerwy Korony. W Długosiodle Korona II będzie walczyć z liderem rozgrywek, czyli drużyną Wymakracza. Mecz w Długosiodle rozpocznie się o godzinie 15.30.