Walczyli, uczyli się i sekundowali. MKK Shinkyokushin nie zwalnia tempa

Seminarium z Mistrzem Świata Open z 2007 roku, Międzynarodowy Turnieju Kokoro Cup na warszawskich Bielanach oraz Turniej Kokoro Cup Junior – wszędzie tam byli zawodnicy MKK Shinkyokushin.

6 i 9 grudnia zawodnicy MKKK uczestniczyli w seminarium z Mistrzem Świata Open z 2007 roku sensei Takayuki Tsukagoshi, który prowadził treningi w Konstancinie -Jeziorna w klubie IPPON i w BKKK w Warszawie wraz z naszym Wicemistrzem Świata Open z 2019 roku sensei Maciejem Mazurem.

7 grudnia w Warszawie odbył się międzynarodowy turniej KOKORO CUP, który to turniej wygrał sensei Marek Odzeniak z BKKK. Jednym z sędziów tego turnieju był sensei Artur Prusiński, natomiast sensei Marian Zając brał udział w pokazie technik dozwolonych i niedozwolonych. Dodatkowo sensei Grzegorz Dębowski otrzymał z rąk shihan Mariusza Mazura czarny pas, który wraz z certyfikatem został przysłany z Japonii.

8 grudnia Warszawie odbyła się pierwsza edycja KOKORO CUP JUNIOR. Na tych zawodach w międzynarodowej obsadzie, bardzo dobrze zaprezentowały się zawodniczki MKKK Shinkyokushin: Helena Mieczkowska – wywalczyła srebro i Iza Piskorek – zdobyła brąz. Zawodniczkom sekundowali sensei Kinga Przybyłek i sensei Marian Zając, a jednym z sędziów był sensei Wojciech Domański.

W najbliższą sobotę, 14 grudnia, przed drużyną MKK Shinkyokushin nowe wyzwanie, będzie to Puchar Polski we Włocławku.

fot. MKKK i Maciej Sitek