Wakacyjny Rajd Rowerowy w Ostrołęce. Zobaczcie zdjęcia i wideo

Wakacyjny i Rodzinny Rajd Rowerowy odbył się w sobotę 1 sierpnia w Ostrołęce. Jego uczestnicy pokonali trasę liczącą 32 km.

Na plac przy Kupcu przyjechali na rowerach i młodsi, i starsi. Tę sportową imprezę otworzyli Marek Karczewski, pracownik MZOSTiIT i zarazem prezes klubu kolarskiego 24h, a także Wojciech Zarzycki – przewodniczący Rady Miasta, nauczyciel WF i również pracownik MZOSTiIT.

Około kwadrans po godz. 10.00 rowerzyści wyruszyli w drogę. Trasa biegła przez Czarnowiec, Rzekuń, Drwęcz, Janochy i Zabiele do miejscowości Susk Stary. Na mecie na wszystkich miał czekać poczęstunek, konkursy i nagrody.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć i wideo:

Wakacyjny Rajd Rowerowy w Ostrołęce – wideo

Wakacyjny Rajd Rowerowy w Ostrołęce – zdjęcia

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
gogogość

Powiem szczerzę, że było kiepsko. Na koniec nie było żadnego ogniska jak za dawnych lat, tylko kiełbasa z gazowego grilla. Gonili ludzi jak na spęd bo eskorta policji się kończyła. A Kulik to się nawet nie pokazał.

Uczestnik

Zawsze w Susku jest grill, a nie ognisko. 32 km przejechane w 3 godziny to gonitwa? Ja bym chciał jechać szybciej.

Dobson

Tylko dwa razy w historii rajdów w Ostrołęce było ognisko – w Łęgu i na plaży.
Zawsze jest coś innego i dobrze jest tak jak jest. Nie zawsze można dostosować organizacji-zadowolenia do 100% uczestników.
Start był o 10:10 a meta o 13:00 więc średnia na 32km wyniosła 11,3km/h!
Gdzie tu gonitwa?
Wydaje się, że jesteś chory-chora?

gogogość

Chory to chyba jest twój mózg na sklerozę albo alzheimera skoro zdążyłeś już zapomnieć, że były trzy przystanki po kilkanaście minut każdy. Wszystkie w pierwszej połowie trasy, a w drugiej żadnego.

Kotfa

Napisz z jakiego powodu nie nadążałeś/Aś?