W weekend akcja dla kaprala spod Przasnysza

W Ostrołęce w sobotę będzie miała miejsce akcja „Kropla do kropli. Razem ratujemy ludzkie życie”. Dedykowana jest ona Łukaszowi Rumińskiemu.

Łukasz Rumiński z Jednorożca w maju 2018 roku uległ poważnemu wypadkowi samochodowemu. Jest żołnierzem jednostki wojskowej w Przasnyszu – do zdarzenia doszło, gdy wracał do domu z kursu oficerskiego.

W jednej sekundzie moje wszystkie plany i marzenia runęły jak domek z kart. W wyniku wypadku doznałem złamania kręgosłupa szyjnego – napisał na portalu Zrzutka.pl, gdzie trwa zbiórka na jego leczenie.

Akcja krwiodawstwa dedykowana Łukaszowi Rumińskiemu odbędzie się w najbliższą sobotę, 23 marca. Kto chce oddać krew oraz pomóc Łukaszowi, powinien udać się na teren Komendy Policji w Ostrołęce. Początek o godz. 10, a zakończenie o 14.

Również razem z Fundacją DKMS będziemy rejestrować potencjalnych dawców szpiku. Akcja odbędzie się pod hasłem „Kropla do Kropli. Razem ratujemy ludzkie życie”. Jest dedykowana kapralowi Łukaszowi Rumińskiemu, którego wspieramy i pomagamy mu w powrocie do zdrowia. Zapraszamy serdecznie – napisał wiceprezes Legionu i koordynator jego ostrołęckiego oddziału Paweł Stawicki.

Organizatorami akcji są ostrołęcki Klub HDK Legion, Policja Ostrołęka, Krwiodawcy w Mundurach Bartoszyce, Stowarzyszenie „Przyjaciele Ziemi Jednorożeckiej” oraz ostrołęcki oddział RCKiK.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Zoska

szacunek!