W sobotę zamknięty most zastępczy! Zostaniemy z jednym mostem – na jak długo?

W sobotę 31 sierpnia można się spodziewać sporych korków przy wjeździe do Ostrołęki. Zamknięty zostanie most zastępczy. Przejezdny będzie tylko most im. Madalińskiego.

Wszystko przez to, że firma Strabag, która remontuje stary most w Ostrołęce, będzie kładła ostatnią warstwę asfalt na płycie mostu i na podjazdach.

Strabag zapewnia, że prace zakończą się jeszcze 31 sierpnia, w godzinach nocnych. W związku z tym od 1 września wszystko powinno wrócić do normy i most zastępczy znów ma być przejezdny.

W sobotę około godziny 6.00 oznakowany zostanie nowy objazd: 

  • od Olsztyna i Warszawy (rondo księcia Siemowita III) – ulicą Obozową, Kilińskiego, Bogusławskiego do DK 61 (ul. R. Traugutta)
  • od strony Łomży (ulicy Mostowej) – ulicą Szpitalną, Farną, pl. Bema , Obozową do DK 61 (rondo Księcia Siemowita III)

Objazd będzie przeznaczony dla pojazdów których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5 t, pojazdów zaopatrzenia do 10 ton, komunikacji zbiorowej i pojazdów nauki jazdy. Wszystkie obowiązujące zezwolenia wydane na przejazd przez most tymczasowy są w dalszym ciągu zawieszone.     

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Fryt5

Ja pieole a o koszmarny braku świateł i braku policji do kierowania ruchem na głównych skrzyżowaniach nie wspomnę to jakaś paranoja ?

Ostrołęczanin

Pan prezydent Łukasz Kulik ma wszystko pod kontrolą – jerzeli ktoś nie wie to mósi wiedzieć i pżyjąć do wiadomości, że to PiSowcy zaczęli te wszystkie remąty Pan prezydent Kulik nigdy by na te remąty nie pozwolił.