W piątek kolejna zmiana organizacji ruchu na Starym Mieście i Traugutta

Także w ten piątek 16 października nastąpi czasowa zmiana organizacji ruchu na osiedlach Stare Miasto i Traugutta w Ostrołęce. Miasto testuje nowe rozwiązania komunikacyjne i prowadzi obserwację natężenia ruchu.

Co tydzień w piątek następuje zmiana organizacji ruchu w Ostrołęce dotycząca wyjazdu przez oba mosty. W ten piątek, w godz. 14.15-18.00, będzie wyglądała ona następująco:

Zamknięte będą wjazdy:
– w ulicę Świętokrzyską od strony ul. Kościuszki,
– w Plac 1 Maja od strony ul. Gomulickiego.

Zamknięta będzie również ulica Kurpiowska na wysokości skrzyżowania z ul. Kickiego. Dla usprawnienia ruchu przedłużony będzie wewnętrzny pas ul. Mostowej w kierunku mostu im. kard. Stefana Wyszyńskiego.

Z kolei na placu 1 Maja i wlocie z ul. Warszawskiej i Stacha Konwy do ronda im. ks. Siemowita III ruch będzie kierowany ręcznie.

Kierowcy zjeżdżający z mostu im. gen. A. Madalińskiego w kierunku Ostrołęki będą kierowani w ul. Króla Jana Kazimierza, a następnie Berka Joselewicza. Zablokowane będą wjazdy na plac Bema i w ulice Kilińskiego od strony ul. Obozowej.

Kierowcom samochodów osobowych ratusz sugeruje wyjazd z miasta mostem im. gen. A. Madalińskiego. Urząd Miasta Ostrołęki przygotował załączoną poniżej mapkę, na której zaznaczono zieloną linią najszybszą trasę. Prosi też o stosowanie się do sygnałów nadawanych przez osoby kierujące ruchem.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Max

Zaraz naczelny z mo orzeknie, że wszystko jest super. A rzeczywistość niech się goni

Daria

Racja, on taki mądry, w całej Tajlandii nie ma mądrzejszego

Lati

A kiedy prezydent ujawni swoje pomysły, które obiecywał przed wyborami?