W Grodzisku Dużym spaliła się szopa. W Jazgarce pijany doprowadził do kolizji

Dwie kolizje i pożar miały miejsce w sobotę 6 czerwca w powiecie ostrołęckim. Nie było osób rannych.

W Grodzisku Dużym, gm. Czerwin, spaliła się szopa drewniana. Na szczęście nikomu nic się nie stało na skutek pożaru. Straty oszacowano na kilka tysięcy złotych. Akcja gaśnicza nie trwała długo, interweniowały zastęp strażaków z Ostrołęki i OSP Czerwin. O pożarze strażacy zostali powiadomieni po godz. 14.00.

Ponadto w sobotę miały miejsce dwie kolizje drogowe. Do pierwszego zdarzenia doszło po południu w Goworowie. Nie było osób poszkodowanych.

Nikt nie ucierpiał też na skutek kolizji w Jazgarce, gm. Kadzidło (jedną osobę zabrano do szpitala, ale nie było potrzeby hospitalizacji i wróciła ona do domu). Służby zostały wezwane do niej wieczorem, po godz. 20.00.

Policja ustaliła, że kierowca audi a4 jechał w kierunku Kadzidła i na łuku drogi stracił kontrolę nad pojazdem, doprowadzając do zderzenia z audi a6. Audi a4 kierował 33-letni mieszkaniec powiatu ostrołęckiego – był pijany, miał ok. 2 promile alkoholu w organizmie. Nie miał też prawa jazdy. Podobnie jak jego brat, który przyjechał na miejsce zdarzenia. On też nie miał prawa jazdy oraz był pijany.