W Aleksandrowie tańce na trawie trwały do rana

II edycja imprezy plenerowej w Aleksandrowie już za nami. Jedną z atrakcji festynu rodzinnego pn. „Imieniny wsi Aleksandrowo” był sprawdzian dla silnych mężczyzn, którzy mieli szansę zmierzyć się z naszą mistrzynią ciężarów: Justyną Niedzwiecką.

Sołtys Kamil Stepnowski i wszyscy mieszkańcy Aleksandrowa dwoili się i troili, by impreza była na naprawdę wysokim poziomie. Tak też było. Organizacyjnie i programowo. Dla każdego coś miłego. Na rockowo, dyskotekowi i biesiadnie. Zespół „Wszyscy Byliśmy Harcerzami” dał czadu, a troszkę później „Miglanc” porwał do tańca małych i dużych. Oprawę muzyczno-akustyczną przygotował B&B Party, który do rana zabawiał miłośników tańca na trawie.

Muzyka to nie wszystko. Tak to punktują rymując organizatorzy: „Były gry, konkursy, zabawy i dużo pysznej strawy przygotowanej przez gospodynie z Aleksandrowa. Były dmuchańce, strzelanie z łuku i wiatrówki, wata cukrowa, lody, napoje kolorowe, stragany z zabawkami i Natalia z alpakami. Pan Mirosław Augustyniak z konkursem rowerowym, zawody dla silnych facetów którzy walczyli z silną kobietą Justyną Niedzwiecką. Grupa Ratownicza Nadzieja medycznie imprezę zabezpieczała i pokaz pierwszej pomocy demonstrowała. A gdy się ściemniło pokaz tańca z ogniem zachwycił niejednego czyli warto tam było być koleżanko i kolego.

Tak udana impreza to sukces przede wszystkim samych mieszkańców Aleksandrowa, lokalnych przedsiębiorców, władz samorządowych na czele z wójtem gminy Lelis Stefanem Prusikiem oraz stowarzyszenia „Projekt Radomir”. 

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Eryk

Organizacja pierwsza klasa. Brawo dla wszystkich!!!

Leszek

Gmina Lelis na Topie!!!