W 12 minut sprawdzisz swoją kondycję. Zapisz się na Test Coopera

Poświęć 12 minut i sprawdź swoją kondycję fizyczną w Jesiennym Teście Coopera, który odbędzie się 26 września na stadionie miejskim w Ostrołęce podczas Europejskiego Tygodnia Sportu (ETS).

Test skierowany jest do wszystkich, zarówno do doświadczonych zawodników, jak i początkujących. Ale również do tych, którzy może właśnie tutaj rozpoczną swoją przygodę ze sportem. Jeżeli uczestniczyłeś już w teście wcześniej, przyjdź i spróbuj pobić swój dotychczasowy wynik.

Aby test był wiarygodny nie trzeba bać się zmęczyć. Można biec, truchtać, maszerować – starać się utrzymać w miarę jednakowe tempo. Przed testem należy dobrze się rozgrzać, aby przegotować swój organizm do wysiłku. Każdy z uczestników otrzyma imienny certyfikat z wynikiem Testu, pamiątkowy numer startowy oraz butelkę wody.                                                                                                                                                                                                                By wziąć udział w teście trzeba wypełnić deklarację i złożyć ją  w biurze zawodów, niepełnoletni składają deklarację podpisaną przez rodziców/prawnych opiekunów.                                           

Zapisy elektroniczne, regulamin i deklaracja uczestnictwa na stronie https://elektronicznezapisy.pl/ , www.testcoopera.pl lub na stronie  klubu UKS Clan  www.uks-clan.cba.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 24 września lub do wyczerpania limitu miejsc. W przypadku wolnych miejsc lub rezygnacji zgłoszonych w systemie zawodników istnieje możliwość zapisów również na miejscu w dniu zawodów. Weryfikacja uczestników (potwierdzenie zgłoszenia) w biurze zawodów najpóźniej 60 minut przed godziną startu, na którą dokona się rezerwacji zgłoszenia. Niepotwierdzone rezerwacje przepadają.

0 0 zagłosuj
Ocena artykułu
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
0
Przeczytaj komentarze i dołącz do dyskusjix
()
x