Volley pewnie pokonuje Olimpijczyka (zdjęcia)

Po dwutygodniowej przerwie SPS Volley Ostrołęka wrócił do grania o punkty. W sobotę 22 lutego w hali im. Arkadiusza Gołasia rozegrała się 16. kolejka IV ligi mazowieckiej seniorów. Tym razem Volley podejmował Olimpijczyka Mszczonów.

Najbardziej wyrównana gra była w drugim secie, jednak lepsi okazali się podopieczni trenera Arkadiusza Pasty, wygrywając go 27:25.

Pierwszy i trzeci set grane były już bardziej pod dyktando naszych siatkarzy i całe spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0 dla ostrołęczan.

Kolejne trzy punkty trafiły na konto Volleya, dzięki czemu z 38 punktami zespół z Ostrołęki zajmuje aktualnie 2. pozycje w tabeli. O oczko niżej jest Huragan Wołomin, który ma o jeden mecz mniej rozegrany.

Kolejny mecz Volley zagra na wyjeździe 1 marca. Ostrołęczanie zmierzą się z Olymp Błonie. Natomiast spotkanie u siebie rozegrają 8 marca, ich przeciwnikiem będzie UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki. Odbędzie się ono w hali im. Arkadiusza Gołasia w Ostrołęce o godzinie 17.30.

SPS Volley Ostrołęka – UKS Olimpijczyk 2008 Mszczonów 3:0 (25:19, 27:25, 25:20)

Skład SPS Volley Ostrołęka: Kadłubowski, Zalewski D. Kwiatkowski, Zalewski M. Malinowski, Małkowski, Krajewski, Zyra, Murawski, Wojs, Murzyn, Dąbrowski, Krejszeff